Honda CB 600F Hornet (1999)

Vlastník ptaak
Vloženo 11.12.2009
Aktualizováno 7.4.2013

Vloženo: 11.10.2010, Uskutečněno: 19.08.2010, Stav tachometru: 45100 km, Zhlédnuto: 15x

Našli jsme si krásnou vracečku, ona zas tak krásná nebyla, při cestě dolů se ta zatáčka více lámala, náklon na koleno, pak nevím, buď nějaký bordel, malý hrb, nebo jsem s tím více škubnul jak se to lámalo...výsledek byl takový, že zadní slick držel, přední sport attack to neudržel a podjel :( Následovala cesta do protisměru po zemi kde hornet skončil ve svodidlech zaseklý padákem (jinak by podjel :D ) a já jel po prdeli za ním. Díky padákům jsou to jen kosmetické vady, kromě budíků, fungují ale ten kryt se rozpadl díky nárazu do sloupku :-/ Motorku jsme zvedli, posbíral jsem zrcátka a odjel domů. Kousek od zatáčky je restaurace, kde na mě zíralo asi 10 lidí, ale ani jeden neměl snahu se aspoň zeptat jestli něco nepotřebuju. Zastavilo jedno auto, ve kterém jel známý akorát.
Poučení? provoz není na kraviny, tohle dopadlo ještě dobře, taky v protisměru mohla jet dodávka...

ptaak (0) napsal 29.10.2010 v 10:19

No hele já pěstuju co se dá

David.RS (0) napsal 28.10.2010 v 21:45

Stane se . Ale takovou přírodu jsem u motoru ještě neviděl( jaký pěstuješ kytičky?)

ptaak (0) napsal 17.10.2010 v 10:34

Nj, stát se to muselo, ponaučení z toho je a zase je co dávat do kupy aspoň No čéče, tlumivku jsem nikdy neřešil nevím, ale tak výfuk je nehomologovanej takže asi tak

příbor (0) napsal 14.10.2010 v 21:42

Ptaaaku Ptaaaaku... je to škoda takovy čičiny... ale dneska Ty a zejtra já... není si co vyčítat... dvě kola sou dvě kola ... jináč pěkný videjko s burnoutem a jezdíš s tlumivkou v laufu? (pěknej zvouček )

ptaak (0) napsal 12.10.2010 v 10:18

Jojo, já jsem se k tomu nějak nedostal, tak jsem to sepsal až teď

SVSkritek (0) napsal 11.10.2010 v 23:58

Jo aha, ja si az ted vsiml ze to je 2 mesice stara nehoda.

ptaak (0) napsal 11.10.2010 v 23:17

Lexa: no Dave mě to pomáhal vytáhnout
SVSkritek: nee, jen jednou ne dost pod plynem, s tím zásadně nic nedělám zvláštního, buď jsem víc cuknul, nebo tam byl bordel, to Ti zpětně neřeknu...

SVSkritek (0) napsal 11.10.2010 v 22:35

To jsi se vyboural po podklouznuti predniho kola uz podruhe ne ? Projizdis tu zatacku dost pod plynem ? Nebo naopak nesnazis se to pod plynem pridavat naklon ?

Lexa999 (1) napsal 11.10.2010 v 17:35

bud rád že to dopadlo takhle, i motorka vypadá že jí nic moc neni...takhle pod svodidlama skončil kámoš s cbrkem, ale trefil sloupek co to svodidlo drží, takže rozkuchanej předek, škoda přes 200tis tak hlavně opatrně...a koukam že s Davem je to vaše oblíbená zatáčka co

ptaak (0) napsal 11.10.2010 v 13:06

Mně ne, já dostal stehnem o Horneta, pár dní jsem pokulhával ale byl to jen naraženej sval, takže paráda

COMPANY (0) napsal 11.10.2010 v 11:38

Hlavně že se ti nic nestalo

• Zimní facelift + přezutí

V zimě byla nuda (maturita se totiž vůbec neblížila :-D ) a pár věcí se mi nezdálo. Prodal jsem Sharona a origo výfuk, pořídil LeoVince. Dále úprava držáku SPZky a k tomu mé vysněné LED zadní světlo. Myslím, že se to doc

Vloženo: 30.06.2012
    Uskutečněno: 01.05.2012
  • Vysoké Mýto 18.8.2011

Z práce jsem vypadl o hodinu dříve a vyrazili jsme do Mýta na okruh. Po nehodě se stále bojím náklonů atd. tak jsem to nijak nehrotil, ale jinak super poježdění :-) Pneu jsem jel do kraje, a žádný zaváhání jsem nepostřeh

Vloženo: 19.08.2011
    Uskutečněno: 18.08.2011
  • BurnOUT

Tak u Conti sport attack zmizel vzorek, něco jsme ještě pojezdili, ale doma už čekal slick, tak jsme si zagumovali ;-) Zkusil jsem si to, je z toho bordel, takže si to příště možná rozmyslím :-D http://www.youtube.com/

Vloženo: 11.10.2010
    Uskutečněno: 15.08.2010