renocar_zari

KTM 990 SM (2008)

Vlastník Frankie
Vloženo 22.3.2011
Aktualizováno 8.3.2012

A ono to nebude tak zly...

Vloženo: 31.03.2011, Uskutečněno: 31.03.2011, Zhlédnuto: 2x

Z dalsi vyjizdky mam o poznani lepsi pocit. Manzelka byla zvedava jak se na tom jezdi, tak jsme si zkusebne na chvili vymenili motorky a krome toho ze nedosahla na zem, byla z jizdy nadsena Zato ja na jejim FZ6 trpel...nechapu jak jsme na tom mohli ve dvou a s kuframa projet Recko. Je to maly, ma to divnej podvozek a vubec to nejede.
Z uprav nic noveho, jen jsem si zkusebne prenastavil podvozek ze "standard" na "comfort" (vazim jen 62kg) a na rozbity silnice je to super. Pritom ani na tech peknych se to nevlni. Jinak je to pekna potvora, porad me ponouka at to zkousim po zadnim a po prednim a ono mi to obcas i docela jde - asi je na to opravdu stavena.
Vzkaz pro tovarnu: vrazte do toho motor z RC8 a bude to ono

• Alpy 2011

Tak máme za sebou letošní Alpy. Projeli jsme kus Itálie a Švýcarska, celkem to šlo, až na počasí - všude bylo cca o 10st. míň než loni. U jezer, v nížinách, v průsmykách, prostě všude, brrr. Ještě že pršelo "jen" zhruba

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.07.2011
    Uskutečněno: 27.07.2011
  • Bude z toho cesťák, bude...

Tak jsem se nakonec rozhodl. Letošní Alpy pojedu na KTM. Když už mám ty držáky na kufry, motorka je mladší a technicky v lepším stavu...zkusím to. K tomuto rozhodnutí přispěl fakt, že nebudeme kempovat každou noc jinde,

Vloženo: 29.07.2011
    Uskutečněno: 14.07.2011
  • tak kterou ?

Po kratší přestávce zase další dávka informací :-) Konkrétně srovnávací jízda motorek Cagiva Raptor 1000 a KTM 990SM. Raptorka mám už přes pět let a letos na jaře jsem se ho rozhodl vyměnit za KTM 990SM. Podle testů to

Vloženo: 09.07.2011
    Uskutečněno: 21.05.2011