Suzuki GSX-R 600 (2001)

Vlastník sharkis
Vloženo 14.12.2008
Aktualizováno 9.2.2013

Vloženo: 02.04.2011, Uskutečněno: 02.04.2011, Zhlédnuto: 7x

Jak jsem předesílal včera, dnes jsem uskutečnil ten velký "odborný" servis

Po příjezdu na chalupu jsem se pln rozporuplných emocí vrhnul do kontroly vzduchového filtru Předtím jsem to nikdy nedělal, proto mi byl jediným vodítkem obrázek z manuálu Musím uznat, že to je opravdu lehká věc, které se nikdo nemusí bát

Odšroubování sedačky a 2 šroubů držících nádrž mi trvalo asi 2 minuty, pak přišel problém - čím podepřít odklopenou nádrž Pomohlo prkénko, které v minulosti sloužilo jako opora nějaké nebohé kytičky

Po odklopení se na mě usmíval airbox - začal jsem vyndavat šroubky - 2 jsem vyndal úplně, než mi došlo, k čemu tam jsou ty "zarážky"

Každopádně se mi nedařilo airbox rozebrat - později jsem si všiml, že za to můžou hezky schované 3 šroubky (vzadu a bez zarážek) a jeden rafinovaně ukrytý uprostřed

Po odšroubování už na mě koukal vzducháč - je nepoškozenej, ale trochu zadělanej - uvidíme, co se s tím svede - nechám profouknout kompresorem, mohlo by to stačit

Po složení mašiny do původního stavu jsem si užíval krásného dne - prvního, který jsem absolvoval v krátkém rukávu

Na závěr dne jsem si dopřál asi 120km projížďku - jeli jsme v partě a naši "pomáhající kamarádi" asi někde spinkali - zkrátka: bylo to úžasný

Zítra nás čeka zase nějaký výlet, už se těším na další najeté kilometry

Layer (0) napsal 04.04.2011 v 19:16

sakra už aby byl ten srpen ,začala mi ta motorka hrozně scházet

• Poslední rozloučení

Dnes proběhlo odhlášení na kupujícího a zrušení povinného ručení... Sbohem :-X

Typ: Prodej
    Vloženo: 21.06.2012
    Uskutečněno: 21.06.2012
  • Sbohem...

S radostí i lítostí v jednom oznamuji, že Mrška šla dnes do světa :-( Pevně doufám, že novému majiteli bude sloužit stejně tak dobře, jako sloužila mě :-)

Typ: Prodej
    Vloženo: 19.06.2012
    Uskutečněno: 19.06.2012
  • Převoz na prodejnu

Dnes jsem se rozhodl Mršku vystavit na motoprodejně u mého známého v Jablonci nad Nisou :-) Cesta do Jablonce proběhla ve svižnějším rozlučkovém tempu a ani při této poslední jízdě mě nezklamala, holka moje:-DD Bud

Vloženo: 27.05.2012
    Uskutečněno: 27.05.2012