Aprilia SL 1000 Falco (2000)

Vlastník bon.hommes
Vloženo 28.6.2011
Aktualizováno 13.1.2016

Vloženo: 24.02.2012, Uskutečněno: 24.02.2012, Stav tachometru: 21700 km, Zhlédnuto: 9x

Tahle sezóna byla moc fajn, protože jsem si konečně po dlouhý době koupil zas mašinu. Bohužel, jsem na ni neměl téměř vůbec čas a tomu odpovídá i stav ujetých kilometrů, a to cca 2000km od července do října, kdy jsem ji zazimoval u sebe v pokoji Jinak jsem s ní moc spokojený, ale po 2000km se toho ještě moc hodnotit nedá. Takže jen menší poznatky:
- v zatáčkách jde cítit váha 220kg, nepřehazuje se jak bych si představoval
- zátah je úžasný (a ta zvuková kulisa k tomu
- přední brzda je na normálních silnicích víc než dostačující (na okruh se snad podíváme v roce 2012)
- zadní brzda jako by nebyla...
- vždycky když ji někdě postavím, tak mi ten stojan furt vrtá v hlavě, který kokot mohl něco takového vymyslet a dat to na motorku
- přední světlo svítí výborně
- spojka krapet tužší, ale člověk si zvykne
- mnohokrát řešená spojková kapalina, po výměně okamžitě zase zčerná
- delší cestování si myslím, že nebude problém, ja jsem zatím měl tu čest pouze nějakých 150km/den
- uchycení tankvaku na plastovou nádrž vyřešeno popruhama, ale musím to ještě zdokonalit (zatím nic moc
- jinak na jaře 2012 se chystám koupit pneu Avon Storm ST, mají výbornou výdrž a při mém klopení mě zatím nikdy nedala najevo, že už se jí to nelíbí
- letos už to snad pošlu až na koleno dosud probíhala zžívací procedúra

bon.hommes (0) napsal 04.06.2012 v 20:58

Edit: zhruba 400km/den ve dvou a s bagazi, da se to. Kdybych jel sam, tak neni problem vubec...

• Motoškola 2013

8.7.2013 jsem absolvoval motoškolu v Brně s instruktory Pepou Sršňěm a Karlem Táborským (druhý Karel i Pepa tam byli taky). Celkem dobrá zkušenost, jen trochu rozčarování z nesoudnosti lidí co se nacpou do středně rychlé

Typ: Reportáž
    Vloženo: 11.07.2013
    Uskutečněno: 08.07.2013
  • Nové pneu Avon Strom 2 Ultra

Ve čtvrtek 5.4. přezuto, v sobotu 7.4. první vyjížďka na těchto gumách. Vím, že ze začátku se na ně má jít zlehka a tak jsem se k nim i choval. Nicméně jsem byl 14 dní nevybouřený a teplota 10°C zařídila pár slušných ukl

Typ: Koupě
    Vloženo: 09.04.2012