Yamaha FZ6 N (2004)

Vlastník Kaditko
Vloženo 27.8.2011
Aktualizováno 21.1.2014

Vloženo: 05.04.2012, Uskutečněno: 05.04.2012, Zhlédnuto: 7x

Do třetice jsem po letošní zimě pořešil klakson! Dost nevzhledně trčí a na již zmiňovaných stránkách DPM jsem na narazil na vychytávku, která schová klakson za chladič..
Plíšek jsem okopčil, ale výsledek stál za prd, protože překážel hadici, která vede k chladiči, tak jsem vytvořil trochu jiný, který posune klakson trochu blíže k chladiči.

Říznuto laserem na 1mm nerez, aby šel ohnout, což mělo za následek, že klakson kmital. To jsem vyřešil pomocí tekutého kovu a nerez drátu, pomocí něhož jsem zpevnil horní ohyb + lak a výsledek OK (viz fota :))

Dusan1974 (0) napsal 05.03.2021 v 19:57

Zdravím,
Zajímavé a inspirativní. Zrovna dnes jsem dumal co udělat z klaksonem. Pořídil jsem si tjuningové bočnice chladiče a najednou tam kurva ten klakson překáží. Prvně mě napadlo ho poslat za chladič, ale ... Teď když to vidím, že se někdo do toho pustil, tak jsem klidnější a budu muset vymyslet nějaký úchyt. Malý dotaz, změnil se akustický projev klaksonu, když jsi ho umístil za chladič?

• Štítek

Nijak zvlášť mi mezera mezi světlem a budíkem nevadila, i když novější modely už měly budík hezčí, ale narazil jsem zde na motorkářích na zajímavý štítek od DPM, který jsem s velkou podporou ČIBISE a KUBRTA007 (za což ji

Vloženo: 05.04.2012
    Uskutečněno: 05.04.2012
  • Konečně zrcátka

Tak jsem v zimě konečně pořešil ty nešťastný zrcátka.. Koupil jsem co nejlevněji, protože jsem počítal s možností, že půjdou do koše, pokud se neosvědčí! K zrcátkům jsem musel koupit i redukce, kvůli opačnýmu závitu prav

Vloženo: 05.04.2012
    Uskutečněno: 05.04.2012
  • Laďáčky

Tak po měsíčních dohadech s jistým dodavatelem a neustálým slibování z jeho strany mi konečně dorazily vytoužené laďáky!! Dlouho jsem se rozhodoval, kterou značku s ohledem na design a hlavně cenu zvolit, nakonec jsem se

Vloženo: 29.09.2011
    Uskutečněno: 21.09.2011