renocar_zari

Suzuki DL 650 V-Strom (2006)

Vlastník istonbike
Vloženo 7.7.2011
Aktualizováno 28.6.2016

Vloženo: 22.04.2012, Uskutečněno: 22.04.2012, Stav tachometru: 26790 km, Zhlédnuto: 6x

Tak mi konečně dorazilo nové těsnění na víko spojky a jelikož jsem už měl koupenou čerstvou chladící kapalinu od Motulu , momentový klíč na šrouby víka a těsnící pastu na vodu pustil jsem se do nápravy Blbosti Roku. Vše proběhlo hladce a tak jsem namontoval i pár doplňků co mezitím dorazily Jako nové blastry s duralovou výztuhou, z Číny navigaci za pár kaček, přes známého koupený Alu kryt řetězu a od Barvajse z VSTROMKLUBU zubaté stupačky pro mně i baťůžka ... už konečně nebudem klouzat Tahle montáž i s opravou (ono sundat plno krytů a povolit hodně šroubů není žádná sranda - když to člověk dělá poprvé ) mi zabrala celý den ... každopádně je hotovo a vše funguje jak má !!! Tak je to spravne a Tak to ma byt

rodrigo (1) napsal 16.06.2012 v 22:33

No ten kryt řetězu prostě krása

DOOMer (-1) napsal 04.05.2012 v 14:06

Pěknej stroj času :D jako DeLorean z Návratu do budoucnosti, jenže na dvou kolech

TonyR (1) napsal 01.05.2012 v 21:10

Pěkný...

marcel666vtr (0) napsal 23.04.2012 v 14:49

Kuva Igore,už mě s tím vylepšováním štveš ,to chceš mít zase nejhezčí mašinu?!!

Martic (13) napsal 23.04.2012 v 09:41

Já myslel že víko už je dávno zpátky . Tož, to musel být absťák tak dlouho bez moto . Blástry jsou moc pěkný a kryt jak by smet . Navigačka tam taky luxusně padla. Akorát ty nálepky bych tam asi osobně nedával.
Jinak těším se až bude přezuto na Heidenau .

Negativ (0) napsal 23.04.2012 v 07:54

Zdar. Uz se pomalu blizis do faze jako ja, uz skoro nic vic nejde na moto pridat

Takze preji at ti Stromík nejakou chvili jeste vydrzi. Mi to preplacane neprijde, sam to mam jako od kolotocu

Pjercak (48) napsal 22.04.2012 v 23:07

Blastry jsou OK
Jinak ty rukojeti to je priserny deso kyc kryt vyfuku a i retezu by chtel na cerno jeto jak pest na oko ale ty rucky jsou jeste horsi No stupny Ok very bahno
a ty nalepky na tech vikach ale carbon...
at te furt nekdo nechvali jo a jeste ty blinkry jsou taky des dej tam uz konmecne diody nejake fesné Jinak je to preplacane mistama

Lucky-Jarda (44) napsal 22.04.2012 v 22:59

Taky mě to napadlo. Prodá ho a bude šlechtit něco novího. Já to jinak nevidím Ty blastry sou super!

foky (156) napsal 22.04.2012 v 22:53

Ty bláho co budeš dělat až budeš mít úplně všechno a na Stromka už nepůjde nic koupit?

• Malé "zakufrování" na velký Sovinec..

Zima se blíží tak třeba využít každičkou chvilku,obvzlášť s kamarády co má člověk nejraději a s kterými se vídá nějak míň a míň Cesta to byla napínavá, plná bloudění díky nepřesnému a sekajícímu se mobilu (asi ťa vymění

Vloženo: 12.10.2017
    Uskutečněno: 09.09.2017
  • Test Jiříkové kamerky.

Tož Jiřík si koupil novou kamerku a tak jsem posloužil jako "model" aby všichni viděli jak,ale vůbec neumím jezdit :-$ No a při té příležitosti jsme se museli stavit na pořádný dlabanec v nóbl restauraci na Maralá

Vloženo: 17.07.2017
    Uskutečněno: 12.07.2017
  • Na Marušce...

Pozvání od Jiříka na rozhlednu Maruška nacházející se u obce Hošťálková mezi kopci Trojákem a Bludným se nedalo odmítnout a jelikož jsem chtěl konečně povozit i svého miláčka Karin zamířil jsem na 11 do Havířova ,aby js

Vloženo: 17.07.2017
    Uskutečněno: 24.06.2017