Kawasaki Z 1000 (2007)

Vlastník Hříbek
Vloženo 13.4.2010
Aktualizováno 21.3.2018

Vloženo: 18.06.2012, Uskutečněno: 18.06.2012, Stav tachometru: 38700 km, Zhlédnuto: 6x

13.6.2012 nastal den D a já jsem se dočkal mé vysněné cesty do ALP! První den po práci znamenal jen přesun do Vídně ke kamošově tetě, která nás ubytovala, aby jsme brzo ráno mohli vyrazit vstříc té kráse. Druhý den jsme hned za Vídní sjeli směr Mariazell a užívali si po okreskách té neskutečné krásy jak přírody tak silnic až do Zell am See. Tam jsme si nakoupili, poseděli u jezera a jeli se ubytovat do kempu v Txenbachu - Oberhasenberhof - vřele doporučuji! Rodinná atmosféra 7éček za moto a stan a hlavně panenenská příroda vysoko v horách s nádherným výhledem! paráda!

• Asi letos posledních krásných 550km:-)

Poslední dva sluneční víkendy jsem měl plný, ale tento jsem si nenechal ujit :-DD Pátek: po práci s martinem směr pálava, pod dívčím hradem do Mikulova a pak v Hustopečích na krásnou cestu přes Kurdějov,Diváky,Bošovic

Vloženo: 21.10.2012
    Uskutečněno: 21.10.2012
  • Testovačka Triumph Tiger 1050

Další zkouška ohněm a poměření kvalit jak obstojí v porovnání s SM-T. Ze začátku mě přišel tigřík trochu vyšší a trochu nervózní-hlavně nejistota od předního kola a hlavně od pneumatik, které byly ještě chlupatý a nezaje

Vloženo: 03.10.2012
    Uskutečněno: 03.10.2012
  • Testovačka BMW F800GS

Při myšlence o výměně Zedka za něco jiného, bylo v podmínce, že bych se chtěl podívat i mimo silnice! při čtení všeho možného jsem se rozhodl, že bude lepší než si o tom číst, raději všechno vyzkoušet ... proto po testu

Vloženo: 26.09.2012
    Uskutečněno: 26.09.2012