renocar_zari

Vlastník Hans46
Vloženo 12.7.2013
Aktualizováno 11.6.2014

Vloženo: 17.06.2014, Uskutečněno: 17.06.2014, Zhlédnuto: 6x

Před nějakou dobou jsem kupoval vychytávky aby moje ER trochu líp brzdila. Aby jste si nemysleli, že jsem jen planě kecal, přidávám nějaký fotky jak jsem daleko. Držáky na tlumiče a kryt řetězu jsem navařil, tak snad mi někde neupadnou v zatáčce , ale to by se nemělo stát. Kupoval jsem ještě ložiska do kola a čekají mě destičky. Zítra jde kyvka do komaxu

edit:
tak kyvka a držák se úspěšně vrátili a je to paráda, možná by se mi líbilo i centrální brko, ale to zas až nebude co dělat, každopádně připraveno to na to mám.

• Což takhle dát si kotouč 3.díl

Konečně jsem se dostal k tomu, něco sem napsat. Všechna práce je dokončena a teď už jsem jen ve fázi testování a doufání, že si snad nikde nerozbiji hubu. Hrozit by to nemělo, všechny díly jsou origo GPZ (až na držáky tl

Vloženo: 15.07.2014
    Uskutečněno: 15.07.2014
  • Což takhle dát si kotouč...

Docela dlouho se mě držel jeden nápad, že bych si mohl maličko pohrát s mašinou. Po několika denním cestování po Rakousku jsem se konečně rozhoupal. Při zpáteční cestě z Grossglockneru jsem si všiml, že zadní buben skut

Vloženo: 11.06.2014
    Uskutečněno: 11.06.2014
  • Brzdy

Jak bych to vše jen popsal... asi takto: moto jsem kupoval už s vědomím, že přední brzda nebude žádný zázrak a ještě k tomu potřebuji novou. Moto má "prý" najeto cca 56 tis, ale podle fóra není možné , aby byl kotouč za

Typ: Údržba
    Vloženo: 05.04.2014