bmw_renocar_r_1300_gs_adv

Yamaha XV 1600 WildStar (2000)

Vlastník jiri.nikl
Vloženo 7.6.2008
Aktualizováno 10.9.2017

Vloženo: 09.03.2009, Uskutečněno: 09.03.2009, Zhlédnuto: 5x

FARO 2008/část třetí Již dlouho jsem nic nenapsal ve svém cestopise ohledně Fara,tak se to nyní pokusím napravit.Blíží se krásná sezona a mnozí přemýšlejí o pořádné a daleké cestě,za sebe jen můžu říci že jediný štěstí bylo jet minulý rok 2008,protože letos to jaksi s kačkama není vůbec růžový,ale nebudu házet řidítka do žita a snad se to zlepší,co snad určitě! Moje to byla vůbec první pořádná zahraniční jízda a stála opravdu za to.Určitě doporučuji vzít s sebou alespoň na jednu motorku navigaci,já osobně pobral Zumo 550 a bylo vše prima.Jelikož cesta trvala skoro 3 neděle,řešení ubytování bylo na denním pořádku.Doporučuji hledat ubytování včas a to okolo 18-19 hodiny,moc špatně se hledá později,unavení,hladoví,špinavý,promoklý zjistíte v 21 hod ,že je obsazeno a je to pěkný vopruz...Do navigace jsem zadal hledat Formuli 1 a bylo po problému,v tomto byla navy nepřekonatelná.Ze všeho nejvíce se nám osvědčily právě takzvané F1 ubytovny,kde se za průměrnou cenu 40 euro vyspí až tři bikeři na jednom parádním a čistém pokoji s umyvadlem a TV a výhledem na naše stroje.Byli jsme na cestě dva stroje(mimochodem ve více jak dvou až třech strojích bych na takovou dálku nejel!!!)není to žádná sranda si vyhovět kdo chce kam apod,a to už nepočítám to že každou chvíli se někdo zdrží ,stratí a tankuje,čůrá a jiné, my byli 4 lidé tak jsme spali 2+2 a tedy 40+40 éček,ideální bylo jak jsme záhy zjistili přidat si 2 éčka na osobu a dostat ráno pěknou snídani,kde každý mohl sníst a vypít co chtěl.Bylo to lepší než shánět nějaký supermarket a nakupovat jídlo.(čaj,káva,mléko,džus,bagety,sýry,marmelády,sladké pečivo) pecka !Za tu cestu jsme se samozřejmě setkali se spoustou šoférů a rádoby řidičů,nejvíce super a ohleduplní na bikery jsou francouzi,němci také nejsou špatní ale jak jsme mířili na jih tak atmosféra docela houstla a někdy to bylo o život !!

• setkání

Je skvělé po nekolika letech potkat svou starou dobrou mašinu ,stále v plné síle a kráse a s takovými kilometry. (y) (y) (y) 82.000 km ,kilometry,které se v inzerátech u takovychto mašin neobjevují,bohužel

Vloženo: 08.09.2017
    Uskutečněno: 01.04.2017
  • NA PRODEJ

Prodloužený víkend v Alpách.Super výlet ,dva dny voda dva dny azůro.Po příjezdu dostal wilda novou zadní gumu.Přední je v pohodě. Velmi vymazlený wilík s velkým množstvím originálních doplňků od yamahy. Výfuky jsou or

Typ: Dovolená
    Vloženo: 20.08.2010
    Uskutečněno: 20.08.2010
    Tachometr: 62000km
  • Wilík na garančce

Wilda právě prodělal pravidelný servis ,tentokráte na 59 tisících.Jelikož jsem velkou prohlídku dělal minulý rok,letos stačila jen malá a tedy za příjemné peníze, 2500,- kč Vše v pohodě,zkusil jsem nechat přitvrdit zadní

Typ: Oprava
    Vloženo: 09.10.2009