Yamaha FZ6 Fazer (2005)

Vlastník Jesper
Vloženo 21.3.2014
Aktualizováno 28.6.2023

Vloženo: 02.08.2014, Uskutečněno: 02.08.2014, Zhlédnuto: 12x

No trošku to trvalo, ale tak rám je konečne na motorke.
Dnes dve hodiny práce, na slnku v 30° C. Ale je tam, a konečne môžem robiť aj nejaké väčšie výlety, relatívne bez obáv.
Škoda ale, že musel ísť dole podmotorový klín, lebo prekážal rámu. Bez neho to vyzerá trošku menej športovo. Ale asi z neho trošku odrežem a nejako to tam dopasujem. Uvidím.

stagro1 (0) napsal 11.11.2019 v 12:48

Ahoj, mam stejnu motku a planuji stejny ram a taky mam podmotorvy klin. Chci se zeptat jestli jsi ho nakonec upravil a nasadil spolu s ramem na motorku? Pripadne by jsi mi mohl zaslat fotku s klinem + ram.

• Príprava na sezónu

Vymenená chladiaca kvapalina, olej + filter a brzdovka v obidvoch brzdách. Tú brzdovku to už chcelo ako soľ. Prepadala sa mi na konci minulej sezóny páčka, takže už bol najvyšší čas. Teraz stačia pekne dva prsty a moto s

Typ: Údržba
    Vloženo: 30.03.2015
    Uskutečněno: 30.03.2015
  • Výmena TPS

Štandartné problémy na FZ6. Pri držaní plynu moto začala trhať a potom pri príjazde na semafor a stlačení spojky moto zhasla. Stalo sa mi to už na začiatku leta, ale potom to prestalo tak som tomu nevenoval pozornosť.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 05.10.2014
    Uskutečněno: 19.09.2014
  • Padací rám

Dnes prišiel poštou padací rám na motor. Padať síce nemienim, ale plánujem dovolenku, tak radšej nech tam je :-) Fotky hneď jak bude nahodený na mašine. Veľká vďaka užívateľovi sky.angel za ochotu a super prístup

Vloženo: 22.07.2014
    Uskutečněno: 21.07.2014