KTM 990 Adventure / S (2012)

Vlastník _GAS_
Vloženo 9.2.2013
Aktualizováno 23.8.2016

Vloženo: 19.08.2014, Uskutečněno: 19.08.2014, Zhlédnuto: 4x

Z nedostatku času jsem ve stupačkách strávil pouhopouhý týden a 3600km, avšak cestiček plných šotoliny jsme si s Advikem užili dost.

Dokonce jsme se dostali výš, než je pověstný Col de la Bonette.

_GAS_ (21) napsal 29.08.2015 v 10:22

Když jsem tam (Saraceni) jel já v roce 2014, zákaz tam už byl, ale jelo se mi pěkně.
Sjezdovkou jsem pak jel dolů.

Ad Parpalion, nojo, ale tam je to jako na dálnici, provoz jako kráva.

Melizoy (7) napsal 28.08.2015 v 15:11

Řeší se to na posledních dvou stránkách diskuse tady: //bmwgs.cz/forum/viewthread.php?thread_id=9582&rowstart=360
Já k tunelu letos nedojel, zkončil jsem u zákazovky pár set metrů pod ním, zbytek mužstva protestoval. Projížděl jsem tudy v roce 2011 a 12 ještě bez zákazu. Podle některých se to projet fyzicky dá, prý jsou tam jen valy proti projetí (autem). Je na každém, jestli si troufne přes zákaz a riziko chabé statiky. V každém případě se dá vyjet na Jafferau po cestě po sjezdovce nad Bardonecchií, ale je to trochu náročný. Jinak Pramand je přístupný. Pořádný tunel nám zbyl holt akorát na Parpaillonu. Ale v tom je taky sranda, když je ještě vevnitř tající led

_GAS_ (21) napsal 28.08.2015 v 08:54

to fanty: jsem rád, že se líbí. nebud lhát, že i já když je mi v práci ouvej si občas projdu fotky z dovolených aby mi bylo lépe.

to Melizoy: Slyšel jsem, že tunel Saraceni je už zavalený.

Melizoy (7) napsal 27.08.2015 v 22:36

La Rocca Meije,
Valle Maira
Monte Jafferau, Letos jsem tam byl taky na Advíku. Skvělý cesty, a parádní fotky

fanty (18) napsal 27.08.2015 v 19:03

To jsou tak krasny fotky a ja sedim v praci jak blb. Jen slintám, hlavne s tou legalizaci, ne jak u nas. Nektere fotky byl si dal a zed jako plakat

_GAS_ (21) napsal 20.08.2014 v 08:23

Díky všem.

Bylo to na pomezí Itálie a Francie, kde je poměrně dost cest, které jsou legálně přístupné a přitom vypadají takhle.

Je fakt, že valnou většinu by člověk odjel i na silniční motorce, tedy až na výjimky jakou je například sjezd / výjezd na Monte Jafferau ze západní strany.

georgeCZ (1) napsal 19.08.2014 v 22:19

Máš pěkný fotky, taky jednou doufám že takhle sjezdu hory.

Driver-toys (1) napsal 19.08.2014 v 21:08

Nádherný fotky ! Byl jsi v Itálii? Vzpomínám na ni moc rád, ale odjel sem to ještě na TDM. Na Kačeně to určitě bylo luxusní..

DaveMB (0) napsal 19.08.2014 v 20:52

• PF 2016

Přeji všem přátelům i kolegům v jedné stopě, ať se tu příští rok potkáváme všichni ve zdraví a ať naše stroje šlapou jako hodinky ze Švýcarska. :-)

Vloženo: 23.12.2015
    Uskutečněno: 23.12.2015
  • O2 eliminator

Na doporučení od svých přátel jsem přistoupil k montáži O2 eliminátoru, který eliminuje ekologické zásahy jdoucí do řídící jednotky od lambda sond. Výsledkem je mnohem jemnější nástup vstřikování = odpadá cuknutí mezi

Vloženo: 24.11.2015
    Uskutečněno: 24.11.2015
  • Toulky mimo asfalt

Podzimní počasí sice umí být nevlídné, ale jízda mimo asfalt přeci jen dokáže člověka zahřát lépe, než kdejaký alkoholický drink. Trip s kamarádem vedl Českým středohořím a nebylo to vůbec špatné, notabene nebyl proje

Vloženo: 29.09.2015
    Uskutečněno: 29.09.2015