Suzuki SV 650 (2008)

Vlastník francesco3
Vloženo 21.3.2009
Aktualizováno 27.9.2010

Vloženo: 23.03.2009, Uskutečněno: 23.03.2009, Stav tachometru: 105 km, Zhlédnuto: 4x

Dneska jsem měl úřední den - dovozová technická, schválit způsobilost k provozu, přihlásit, pojistit. Jel jsem do známé STK v Rybnici, kde bylo vše rychle a příjemně vyřízeno a pak kolečko na magistrátu. Už se mi jelo o něco líp, jízda se stala plynulejší a taky jsem si trošku víc troufnul s otáčkama motoru. Zvuk je takovej - řek bych hrdelní řev, líbí se mi.

• V sobotu jsem jel do Úterý (z Plzně na Karlovy Vary). Bohužel cesta je víceméně rovná a pak dokonce i rozbitá, takže řidičské zážitky nic moc a klopit se zatím bojim. Ale bylo krásně.

Vloženo: 06.04.2009
    Uskutečněno: 06.04.2009
  • Další projížďka je za mnou. Konečně jsem SV pořádně rozjel. Myslím, že s výkonem u téhle motorky problém mít nebudu. Zatím jsem předjížděl jen tak decentně, ale byla to sranda, páč motorka jede skvěle. Ještě se do toho p

Vloženo: 31.03.2009
    Uskutečněno: 31.03.2009
  • Dneska první projížďka. Trochu jsme omrzli a zatím mi moc nejde řazení ve smyslu, aby motorka jela pořád plynule. Zdá se mi, že motor brzdí o hodně víc než na 250, což je opravdu divný :) Snad jí tím moc netrápim v takov

Vloženo: 22.03.2009
    Uskutečněno: 22.03.2009