Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník PAVY
Vloženo 25.2.2015
Aktualizováno 20.8.2015

Vloženo: 14.05.2015, Uskutečněno: 14.05.2015, Stav tachometru: 37700 km, Zhlédnuto: 1x

Tak jsem pro začátek sezóny něco málo najel, občas sám, nejvíce s drahou polovičkou, ale všechno kolem komínu. Vyjížďky směřujeme hlavně do Beskyd, kde to máme kousek. Dvakrát jsme někde u lesa potkali srnu, jednou si to dva metry před náma rozmyslela a včas otočila, podruhé to vyšlo akorát, když si to srnec načasoval a cestu přeběhl (len sa trela) aniž bych musel nechtěně opustit sedlo
Až se trochu rozjezdíme, zkusíme v léťe projet ČR, kterou většina, včetně mně, ani pořádně nezná, ale hodně lidí má projeto zbytek Evropy. Neberte si to nikdo osobně protože sám věřím, že začneme u nás a nakonec stejně skončíme někde u moře
Spotřeba začíná pomalu klesat, protože vyhlídková jízda ve dvou a dodržování ryhlostních limitů, udělá své. Po posledním tankování se dostávám na 4,77 l a věřím, že ještě kousek to půjde dolů, ale nic převratného nečekám.
Co se týká pohodlí, šité sedlo má něco do sebe, ale uvítal bych ho o kousek výš. V každém případě, je lepší než originál. A když budeme vyjíždět ve dvou a naloženi, obrátím se po sezóně na blízký servis, aby mi poradili s přepákováním, protože moje chuť samoservisu končí u výměny oleje a filtrů. Nechci jezdit enduro, ale mých 95 +- udělá své.
V každém případě jsem s mým druhým Stromem spokojený a těším se na léto a trochu delší projížďku.

• KOUPĚ

Konečně přišel den, kdy jsem si mohl zajet pro Stroma (interně Cip56 - výšivka na sedle, bývalý majitel se jmenoval Walter CIPriano). Vzhledem k tomu, že je březen a počasí je nestálé, vyšlo to na úterý, kdy byla možnost

Typ: Koupě
    Vloženo: 11.03.2015