renocar_zari

Yamaha YZF-R6R (2012)

Vlastník trueman
Vloženo 13.8.2014
Aktualizováno 9.11.2014

Vloženo: 27.05.2015, Uskutečněno: 26.05.2015, Zhlédnuto: 15x, Firma: FIRMA:FT Sun - Motořetězy (České Budějovice 4)

Po delších diskusich s StiefTomas jsem se rozhoupal k vymene hnacího kolecka a to ze sériových 16 zubu na 15.

Koupeno na MotoRetezy.cz naprosta spokojenost, první jsem objednal na spatny retez (530), vymena za spravnou verzi (525) naprosto bez problemu, do dvou dnu jsem mel doma vymenene kolecko a mohlo se jit na věc.

Kdo by shanel Locktite, na matici koupil jsem ho ve Sterboholech (Praha) v tom neprehlednutelnem zelenem baraku. Cena tusim něco kolem 150,- Verze Locktite 243

Jinak vymena celkem easy, nejtezsi část bylo dostat ten humus v podani olejopiskobahna z krytu retezu.

Zadni kolo se muselo posunout o 0,5 dilku dozadu, takze ještě se to obeslo bez uprav retezu.

Dojmy z jizdy, jako je to jiny, mam pocit ze to tahne hezky ještě tomu dam chvili a mozna pujdu ještě do +2 na zadni.

• Zadni roseta ze 45 zubů na 47

Jak jsem zmínil v zápisu o výměně hnacího kolečka, zadní roseta na sebe nedala dlouho čekat. 47 zubů je namontováno a jako musim říct, že velká legrace. Táhne to od spoda jak zběsilý, pokud bych chtěl to asi ještě tro

Vloženo: 05.07.2015
    Uskutečněno: 03.07.2015
  • Zadní blinkry - výměna čínského zboží

Když jsem vyráběl nový držák SPZky, trochu jsem přecenil kvalitu eBay blinkrů. Po tom co mi několik lidí řeklo, že přes den nejsou prakticky vidět, trochu jsem znervózněl. Nakonec jsem koupil originál LED od Yamahy a

Typ: Koupě
    Vloženo: 16.06.2015
    Uskutečněno: 16.06.2015
  • Výměna plexi za double bubble

Co víc napsat, moc to foukalo. Pokukoval jsem ještě po: Puig Zero Gravity A nakonec jsem sel do originalu Kdyby nekoho zajímala cena, která na webu yamahy samozrejme chybi, tak je to 2.500 s DPH Ale

Vloženo: 27.05.2015
    Uskutečněno: 25.05.2015