Honda XL 1000V Varadero (2002)

Vlastník CharlitoCZ
Vloženo 5.4.2014
Aktualizováno 29.7.2014

Vloženo: 14.09.2015, Uskutečněno: 01.09.2015, Stav tachometru: 57000 km, Zhlédnuto: 6x

Inu, letos mi sezóna začla trošku opožděně, hlavní impulz byla až manželka a kamarád, kteří si též udělali papíry.

Před sezónou bylo pochopitelně nutné mrknout na údržbu, vyměnil jsem tedy olej, opět jsem použil již ověřený motul 10W40 5100 ester.
Vyměnil jsem telefon, takže jsem potřeboval i nový držák, nakonec jsem se plácl přes kapsu a koupil držák pro S3 od interphone. Nechtěl jsem ho však dávat na řídítka (překáží a na slunci je prd vidět), tak jsem ho vbastlil do plastů vedle budíků.

Pak už jen drobnosti jako vyčištění a máznutí řetězu. Větší servis počká na zimu.

• A je "pa"

Spousta cest, spousta výletů... málo záznamů... už je pa, ale nezapomeneme a snad bude přát dalšímu majiteli :-)

Typ: Prodej
    Vloženo: 04.07.2021
    Uskutečněno: 04.07.2021
  • Na noc k Dunaji, aneb když v čechách není ubytování

...ačlo to jako obvykle u piva, bavíme se, sdělujeme si představy o cestách, pijeme pivo, řešíme cíle, vzpomínáme kam jet, pijememe další piva, akceptujeme Krtkovu nelibost v zahraničí, pijeme víc piva.. Máme zvolen c

Vloženo: 29.09.2015
    Uskutečněno: 27.09.2015
  • Výlet, ČR, DE, PL

Tak letos první větší výlet, pár km jsme už sice najezdili, ale dnes byl čas naše dva nováčky vytáhnout o fous dál. Původní cíl Pekelných dolů byl k počáteční nelibosti některých účastníků přehodnocen, protože přeci za

Vloženo: 14.09.2015
    Uskutečněno: 13.09.2015