Suzuki DL 1000 V-Strom (2007)

Vlastník PAVY
Vloženo 26.12.2015
Aktualizováno 29.5.2016

Vloženo: 17.06.2016, Uskutečněno: 17.06.2016, Zhlédnuto: 13x, Firma: www.h3moto.cz

Dnes jsem měl možnost vyzkoušet, v rámci testovacích jízd Suzuki, v H3 MOTO v Paskově, poslední model litrového V-Stroma. Musím říct, že tam byli super, zapůjčili mi moto, po předchozí objednávce, vše trvalo asi 10 minut a mohl jsem vyrazit. Prodejce viděl, že mám taky litr, ale hned mi řekl, že nový litr, je mnohem lepší. Říkám si, jasánek, kdo prodává chválí, ale to je v pořádku a tak to má být. Ukázal mi na mapě, kde mám jet a tak teda jedu.
Řadím 1 - 2 - 3 a už se tlemím do helmy a říkám si, ten borec fakt nekecal. Strom nevibruje, řazení jde samo, lehkost a ovládání jak 650, brzdy "ty vole to bych potřeboval u svojí" stačí lehce, jen dva prstíčky a decelerace jako by mě někdo chytil za kšandy Není potřeba ho nějak vytáčet, skoro z každé situace jede jak má, jestli tam máš 2500 ot. nebo více, je to jedno, prostě paráda. Doporučuji každému, kdo si chce pořídit cestovní enduro, aby do svého výběru zařadil i tento model Těžko se mi vracel nový litrový Stromek a když jsem přesedl na svého miláčka, trvalo mi mnohem déle si zvyknout zpět, na drobnou těžkopádnost a řazení, než tomu bylo naopak. Prostě nové je určitě lepší, vývoj jde vpřed a to je asi dobře, jinak by ty kluky japonský vyhodili z fabriky
Původně jsem si myslel, že moje další bude Yamaha XT 1200 ST, kterou jsem měl možnost vyzkoušet, ale new Strom, je pro mě lepší, ale každému bude vyhovovat něco jiného. Loni jsem testoval sice starší, ale přesto BMW R1200 GS, hodně chválené, ale to bude asi poslední, které si někdy koupím

Takže dnes už naposled, z pohledu testovacího jezdce amatéra, chválím new Strom, za mě 10 bodů, i když jsem od něho tolik neočekával a už se těším, že jednou skončí v mé garáži. Prosím pěkně, aby nikdo nebral smrtelně vážně, co jsem napsal. Karlovi bude vyhovovat BMW, Valdemarovi Yamaha nebo KTM a mi prostě Suzuki a není to proto, že mám třetího Stroma
Zdar a sílu

horak.r72 (1) napsal 17.06.2016 v 21:14

Taky jsem vyzkoušel a neodolal . Na silnici super, v lehčím terénu dobrý (ale je to spíš o strachu toho článku mezi řidítky a sedlem), ale co mu moc nesvědčí jsou rozvité a zalátané cesty, ale asi je to správném nastavení podvozku, nebo přizpůsobení rychlosti.
Za mně dobrý (né jako za 3, ale fakt dobrý ). R.

-Jandys- (16) napsal 17.06.2016 v 21:05

Taky jsem vyzkoušel,i mimo cestu,starší má větší kouzlo podle mě

• Olej 65.795km

Výměna oleje Motul 5100 10W-40, olejový filtr MIW S3011 (HF138), atomium Mototec 4

Vloženo: 30.03.2024
    Uskutečněno: 29.03.2024