Honda CB 125F (2017)

Vlastník Yukish
Vloženo 19.4.2018
Aktualizováno 5.3.2023

Vloženo: 08.10.2018, Uskutečněno: 17.08.2018, Zhlédnuto: 12x

Byly prázdniny a vzhledem k tomu, že tento rok byly z mého pohledu strašně dlouhé jsem několikrát sedl z nudy na motorku a vyrazil z brna na dálnici a zkusil, kam mě cesta zavede... no a skončil jsem v bratislavě

Vstal jsem zhruba v osm ráno, nasnídal se, oblíkl bundu, boty a vyrazil. Do bratislavy jsem cestoval po okreskách, kde byl poměrně klidný provoz. Po příjezdu k hranicím jsem si samozřejmě nemohl odpustit svoje tradiční foto u značky i s údajem kolik bylo vlastně hodin

Když jsem se blížil k bratislavě, snažil jsem se najít místo, kde by se dalo vyfotit u značky, po chvíli motání se kolem fabriky VolksWagenu jsem našel jednu na sloupu v takové "sředně vysoké" trávě. Zastavil jsem, motorku postavil na stojan a najednou kolem mě projíždí motorka (pravděpodobně modrá) + - 600ti stovka. Přátelsky jsem mávnul a najednou vidím, jak motorkář začal šlapat na brzdu... říkám si: "?? co sem provedl doufám že mi nejde dát na čumák" A on že si myslel, že mi to chcíplo a jestli nepotřebuju pomoc. Měl jsem z toho trochu smíšené pocity, přotože jsem si připadal blbě. Ale překvapilo mě, že hned někdo zastaví a chce pomoct . V dnešní době mi to přijde celkem vzácnost, potkat někoho takového .

Každopádně po fotce u značky (a poněkud zajímavém zápasení s motorkou ve "středně vysoké" trávě jsem se nějak vyškrábal zpět na asfalt . Po příjezdu k hlavnímu nádraží jsem hledal cestu na hrad. Třikrát jsem na tom stejném místě odbočil blbě o ulici dřív... vedle stála parta chlapů, kteří spravovali silnici. Co si o mě myslieli netuším, ale muselo to vypadat vážně komicky, když jsem se tam v průběhu cca. 10ti minut třikrát prohnal.

Z hradu jsem jel směr historické centrum a potom na Slavín, kde byl úžasný výhled (možná lepší než z hradu). Při cestě naspátek jsem to už vzal na dálnici a oběd (cca v 18:00) jsem si dal v COOPu kousek za Břeclaví. Dva rohlíky a niva... prostě paráda .

A to byl jeden ze tří letošních cílů mojí takzvané "velké trojky" (Bratislava, Praha, Vídeň)

• Moto v servisu

Tak mi mršku v Hondě dali do kupy. Konečně mi přestal bláznit tachometr a motor (zatím) běží jak má. Příčina prý byla neseřízení ventilů ... bohužel peněženka zaplakala ... 2850,- Jako další by bylo dobré vyměnit řetě

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 08.08.2019
    Uskutečněno: 08.08.2019
  • Mrcha se rozpadá

"Se mi vysypal motor nebo co??..." Za hlasitého cinkajícího zvuku, jak kdyby někdo táhl klíče na špagátu po zemi zastavuji na chodníku. Zkoumám co to bylo za démonické zvuky vycházející z oblasti motoru. No jistě...

Vloženo: 17.07.2019
    Uskutečněno: 08.07.2019
  • Jaro aneb sezóna nekončí

Po defakto nepřetržitém ježdění i přes zimu, kdy jsem motorku drhnul jako blázen od soli a bordelu je tu konečně jaro, ale... Ó jaké to bylo mít v zimě silnici jen pro sebe ... teď vidím motorky na každém kroku a př

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.04.2019