Aprilia RSV 1000 R (2003)

Vlastník SPIJKER
Vloženo 11.8.2018
Aktualizováno 2.9.2023

Vloženo: 22.03.2019, Uskutečněno: 22.03.2019, Stav tachometru: 55300 km, Zhlédnuto: 8x , Bod zájmu: Moto-Nyvlt.cz

...protoze se za mesic rise chystame mrknout do Skotska cestou pres Rotterdam Norwich Stonehenge do Devonu a Cornwallu a pak na sever pres Wales...bylo ?y dobre aby uz spolehlive fungovala.

...a pac mi opet par veci podalo ruku...bylo toho zase dost.
Rele startovani
Cidlo rychlosti
Baterka
Drzaky nadobek brdovy kapaliny
Urazenej blinkr z vleku

Protocila se rucicka otackomeru asi o -4000 ot. Ale rozdelat tu krabicku se povedlo docela jednoduse...jen musi cela presni bouda pryc ...a Vasik uz zacina bejt nasranej na moje motorky

A protoze jsem v ukacku jeste nebyl... Vasik mi nadelil vodotesnej drzak na mobil jen asi za trojku ? ..zkusili jsme drzak od Puig ktery se tvaril jako ze teoreticky znacka, ale opravdu ne. S cenofkou kolem litra zcela vyhozene z okna. Spis hure..kdyz vyhodis litr ..litr je fprdeli. Dokonce z nej nekdo muze mit radost kdo ho najde a sebere. Ale ten Pujč je dobrej tak na vypadnuti mobilu, protoze ma zcela neadekvatni zip. za ten vezmes a je v kosoctverci.
Nikdy jsem takovy serepeticky na motorce nemel..ale kdyz chces vedet kde stojej orkány a kudy jet..pac te ho ni cas...je to asi lepsi..a na racechrono to jiste takz bude vysoce funkcni.

SPIJKER (95) napsal 27.03.2019 v 21:46

Snad budou fungovat... Dekuju

Mr.Dreamer (46) napsal 27.03.2019 v 17:11

Takže dvě RSV? Tak jim tam ukažte, co dvouhrnky umí .

SPIJKER (95) napsal 23.03.2019 v 08:28

Je to ram ale oocekavame i chcani a chci to mit bezett cely den a to se musi dobijet a ma vydrzet. Vedet to koupil bych od karfa,to je kluk z masa a kosti, ale nevedel jsem.
A jasne...sednem pak a podebatime. Pylot jede se mnou

Mr.Dreamer (46) napsal 23.03.2019 v 01:13

Tu štreku chceš jet po ose? To je slušný záběr, i když tahle špageta je ještě z doby, kdy superbajky nebyly velikostí blíže pitbajkům , musíš pak někdy povyprávět :) .
Jinak na silnici bych ti silně doporučil otevřený držák. Pouzdro bude mít na přímém slunci vždy problém, používám ho v offu, ale tam jezdím pomalu a není problém zastavit nebo přibrzdit a slunce odstíním kšiltem, ale na silnici je to opruz, chce to mít možnost se rychle podívat a hned oči zpět na cestu, jinak je to silně o hubu. Dobré držáky dělá RAM mounts a ještě dost bytelně působící kousky vyrábí přímo člověk tady z fóra (karf) .

• motor ven Amann tam

Dnes to Vasik posadil na zvedak a motor pujde vyloupnout ven. a da se do dvojky...pac ji v motoru zaklepalo a zazvonilo. Amanna Vasik rozdelal aby se vymenilo co je na rade..ted se to posklada a nacpe sem. tuten tro

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.10.2019
    Uskutečněno: 20.10.2019
  • Devon Cornwall Wales Scotland Allgäu

Dali jsme si ne zcela skromny vejletek na zapad...koukli jsme na anglicky utesy temer ze vsech stran..krom tech bilejch dovreskejch a pres Kassel a Rotterdam objeli celej england dokola. Stesti na pocasi...malo prselo, b/cestovani/?act=poi&did=3315

Vloženo: 02.06.2019
    Uskutečněno: 02.06.2019
    POI: Moto-Nyvlt
  • gynekologicky posttraumaticky stres

Italka s rakouskym srdcem se chova jako řádná pýča a začIíná me srát.. Mechanik Vasik uz se mnou prestava klamaradit..a italsky kundy z Noale mu smrdej.. A tak mame serizeny nejaky picovinky ohledne bohatosti pri startu /cestovani/?act=poi&did=3315

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 08.04.2019