Aprilia RSV 1000 R (2003)

Vlastník SPIJKER
Vloženo 11.8.2018
Aktualizováno 2.9.2023

Vloženo: 02.06.2019, Uskutečněno: 02.06.2019, Stav tachometru: 63150 km, Zhlédnuto: 16x, Firma: moto-nyvlt.cz , Bod zájmu: Moto-Nyvlt.cz

Dali jsme si ne zcela skromny vejletek na zapad...koukli jsme na anglicky utesy temer ze vsech stran..krom tech bilejch dovreskejch a pres Kassel a Rotterdam objeli celej england dokola. Stesti na pocasi...malo prselo, bylo i krasne slunecno..jen zima jako pes. No a co ta kunda italska na to? Kazdy rano me mrdala do ucha...a nechtela startovat jinak nez roztlacenim.

Pravda zavada to byla znama, ale pred odjezdem se oteplilo a ono to nejak zmizelo...jako by mela ze zimy strach.

Ale pri poslednim servisu jsem se zarek ze pude k turkoj... Takze prehodime na ni ten lepsi ram, zamontujeme Amanna a bude řvát v Brne a Moste a kamkoliv ji vezmu a flusat krev.

Ale nakonec jsme tu anglii dali..naucili jsme se to navzajem roztahniut v anglii k tomu zakoupenym lanem...anebo se umim chytnout za beckovej skloupek u auta..nechat se roztahnout na 20-30kmh a pak chytit riditko...a taky to jde.
Mozna tu napisu malej cestopis...ale nevim jak se to dela...tak kdo vi.

Odjeto na jedny sade pirelli angel st..ktera po dvou tydnech v anglii a 6300 km mela cca dobrej miliometr nad znackama...a po tydnu s mezizastavkou v allgäu a dvou malych vejletech tam a strtedne rychlem presunu domu cca 190-220 kmh ma stale jeste asi pul milimetru nad znackama..cili stale legalni vzorek. Ta guma to ale dala diky chladu a ze jsme jezdili pomalu. Jakmile se gumy zahraly..mizeli pred ocima a najezd by byl tak polovicki..

Ovsem predek je jak novej... Jako by nemel pres 7kkm ale tak 500km.
Prumernej denni najezd po anglii byl tedy pres 500km ale ve skutecnosti nekdy min..a parkrat i 700 za na vykompenzovani... Ovsem stale me to bavilo a jel bych hned zase nebo tam byl dyl...
Pylot byl perfektni partak.

Dablicek200Mph (303) napsal 04.06.2019 v 13:00

Ten cestopis určitě vytvoř.

• motor ven Amann tam

Dnes to Vasik posadil na zvedak a motor pujde vyloupnout ven. a da se do dvojky...pac ji v motoru zaklepalo a zazvonilo. Amanna Vasik rozdelal aby se vymenilo co je na rade..ted se to posklada a nacpe sem. tuten tro

Vloženo: 20.10.2019
    Uskutečněno: 20.10.2019
  • gynekologicky posttraumaticky stres

Italka s rakouskym srdcem se chova jako řádná pýča a začIíná me srát.. Mechanik Vasik uz se mnou prestava klamaradit..a italsky kundy z Noale mu smrdej.. A tak mame serizeny nejaky picovinky ohledne bohatosti pri startu /cestovani/?act=poi&did=3315

Vloženo: 08.04.2019
    Uskutečněno: 08.04.2019
    POI: Moto-Nyvlt
  • Posledni musky na zacatek sezony a pred vetsi cestou

...protoze se za mesic rise chystame mrknout do Skotska cestou pres Rotterdam Norwich Stonehenge do Devonu a Cornwallu a pak na sever pres Wales...bylo ?y dobre aby uz spolehlive fungovala. ...a pac mi opet par veci /cestovani/?act=poi&did=3315

Vloženo: 22.03.2019
    Uskutečněno: 22.03.2019