Honda NC 750X (2018)

Vlastník ondrablaha
Vloženo 4.5.2019
Aktualizováno 23.8.2023

Vloženo: 03.07.2019, Uskutečněno: 28.06.2019, Stav tachometru: 4950 km, Zhlédnuto: 18x

Od začátku jsem na motorku chtěl centrální stojan kvůli lepší údržbě. Po pročtení fóra jsem se rozhodl pro neoriginál a objednal od firmy MP Kovo za zlomek ceny originálu a nelituji. Prima jednání, rychlé dodání, montáž jsem zvládl sám a spokojenost. Jen jsem pak musel natrénovat jak to na ten stojan postavit, ze začátku mi to moc nešlo :) Nakonec jsem dílo dokonal nalepením rychlých pruhů na kola z AliExpressu :)

• Motoškola - Míra Lisý

Vzhledem k tomu jak to moc neumím jsem delší dobu přemýšlel, že půjdu do motoškoly. Konečně rozhodnutí uzrálo a volba pak byla téměř jasná - Míra Lisý, ten prý naučí každého ;-) Ráno jsem tedy vyrazil směr Panenský /cestovani/?act=poi&did=560

Vloženo: 17.06.2020
    Uskutečněno: 17.05.2020
    POI: Panenský t
  • Nové rychlé pruhy

Jezdí to pomalu, tak ať to rychle alespoň vypadá No abych ji nekřivdil - ona asi i rychleji umí, jen já jsem posera a kopyto /cestovani/?act=poi&did=560

Vloženo: 05.04.2020
    Uskutečněno: 05.04.2020
  • Učíme se přežít - kurz bezpečnosti

V neděli jsem se na doporučení kamaráda zaregistroval na kurz Učíme se přežít, v pondělí vybavil dovolenou a v úterý ráno vyrazil. Bylo to celkem prima, ne úplně autoškola alá Sršeň, ale něco jako od Landy v Kolíně a grá/cestovani/?act=poi&did=856

Vloženo: 23.07.2019
    Uskutečněno: 23.07.2019