Yamaha XV 1900 Raider (2008)

Vlastník Pepa004
Vloženo 28.2.2019
Aktualizováno 9.3.2019

Vloženo: 17.05.2020, Uskutečněno: 16.05.2020, Stav tachometru: 24313 km, Zhlédnuto: 14x

Tak se to konečně rozjíždí. I přes nepřízeň osudu v době "Koronavirové" se podařilo uspořádat skvělou akci s Motoklubem Hranice. Opožděná jarní vyjížďka stála za to.
Počasí bylo perfektní tak proč se neprojet se skvělou partou na dvou kolech.
Tradiční sraz na parkovišti u motorestu Vápenka se rozjížděl pomalu , ale účastníků přibývalo a za předvádění skvělé kaskadérské show se nás nakonec sešlo požehnaně. ( V rámci nařízení vlády ČR .. to je jasný ne.. )
Vyjížďka byla již tradičně delší , což je jen dobře a podívali jsme se po krásách Beskyd dosyta.
Trasa: Vápenka, Ústí, Kelč, Kunovice, Loukov, Libosvary, Bystřice pod Hostýnem, Chvalčov, Tesák, Troják, Držková, Kašava, Hrobice, Slušovice, Vizovice, Jasenná, Liptál, Vsetín, Bystřička vodní nádrž, Velká Lhota - občerstvení, Malá Lhota, Valmez, Vápenka.
Určitě bezva akce na sobotu která zůstane v paměti. I přes to, že jsem měl večer o něco delší ruce ( i s cestou cca 500 km ) , tak příště jedu určitě znova.
Všem zdar a kolama dolů.

• Motosraz Lesonice 2024

Volná sobota a navíc letní počasí, tak proč toho nevyužít. Malá komorní akce v Lesonicích, druhý ročník. Přilákalo mě video na motorkami.cz , doprovodit inzerát na akci videem nebo i fotkami je hodně důležité, vypadlo t

Vloženo: 01.07.2024
    Uskutečněno: 29.06.2024
  • Vítání jara - Bruntál 2024

Každoroční Vítání jara v Bruntálu je akce, už po 15cté, kterou si nemůže nechat ujít žádný motorkář. Pokud někdo zavítal do tohoto kraje na Náměstí míru, bude se sem vracet pravidelně každý rok a „ zubatá žába „ mu prost

Vloženo: 13.05.2024
    Uskutečněno: 11.05.2024
  • Žehnání motocyklů na Pstruží

Je tu první květen, svátek práce :-D , je třeba to oslavit a jak jinak než prací, v našem případě jízdou a účastí na tradičním setkání motocyklů na Pstruží. Třináctý ročník, pořádaný Beskydským veterán klubem přilákal

Vloženo: 08.05.2024
    Uskutečněno: 01.05.2024