Kawasaki ZX-6R Ninja (2011)

Vlastník Stefix
Vloženo 22.4.2018
Aktualizováno 22.3.2022

Vloženo: 15.06.2020, Uskutečněno: 15.06.2020, Zhlédnuto: 9x

Tenhle rok jsem odstartoval záhozem po 30s na autodromu v Sosnové. Přijel jsem pozdě na okruh, gumy jsem nestihl dobře ohřát a k tomu celkem chladné počasí, takže jsem si vykoledoval krásnej předeček po kterém jsem letěl až do trávy. Naštěstí PP tuning dělá kvalitní věci, takže jsem mohl dojezdit těch zbylých pár minut, ale na konci mě potkala drahá sranda v podobě přetrženého drátku od quickshifteru. Bohužel shiffting control nemá drátek vedený vnitřkem táhla a když se mi důvodem pádu rozšrouboval zavit vedoucího do plastového tělíčka a ja do toho šlápl, tak se drátek vytrhl.. No suma sumárum mě nakonec oprava tohohle pádu stála 10tis a podřené kapoty...Motorku jsem tento rok odhlasil z registru vozidel a hodil značky do depozitu, protože jsem se rozhodl jezdit slicky a nechtěl jsem to měnit (zpětně si říkám že tenhle tah měl přijít už na začátku). V roce 2019 jsem navštívil 2x Most kde jsem si zlepšil osobák na 1:50:003 a 2x Brno kde jsem to stáhnul na 2:21. Nic extra, ale zas úplnej čaj tam taky nejezdim . Každopadně rok 2019 jsem zakončil stejně jako jsem ho začal a to premiovým záhozem na Brněnském okruhu v závodě SSP pod agenturou Race Czech, kde jsem jel na krásném 10míste a v předposlední zatáčce na Géčku jsem byl dlouhej a letěl jsem do kačera přímo. Naštěstí jsem většinu stihl ubrzdit ve štěrku a pak si jen v malé rychlosti lehl, ale závod jsem bohužel nedojel. Pro rok 2020 mám s kawou velké plány a dostane nový kabát )

• Nákup moto a sezóna 2018

Pro rok 2018 jsem se rozhodoval jednoznačně pro Super Sport , ale nevěděl jsem zda R6 nebo Ninja. Pročítal jsem všechny možné články tady na motorkářích a sjížděl recenze na youtube. No určitě vždy vycházela jednoznačně

Typ: Koupě
    Vloženo: 15.06.2020