Moto Guzzi V7 Classic (2011)

Vlastník Metal_Heart
Vloženo 24.10.2020
Aktualizováno 18.1.2024

Vloženo: 17.05.2021, Uskutečněno: 14.05.2021, Stav tachometru: 18800 km, Zhlédnuto: 6x

Když se mi v pracovním kalendáři objevil výjezd do Písku, zaradoval jsem se velmi. Písek je mé rodné město, a tak jsem si výjezd domluvil na pátek, a rozhodl se spojit práci s víkendem u rodičů. A samozřejmě také s výletem na motorce, konkrétně na okraj Plzně pro top model motodžín 4SR v mé velikosti za poloviční cenu, no neberte to! Naštěstí byly ještě k mání, tak jsem v pátek odpoledne osedlal stroj a vyrazil přes Blatnou a Nepomuk po "dvacítce" na Plzeň, po koupi džín a pomazlení prodejcova žlutého scramblera Ducati mi zbylo trochu času na nějaké přehrady. Vyrazil jsem k nejbližší vodní nádrži České údolí, po nafocení a konzultaci s časomírou jsem se na další přehrady vykašlal a raději to otočil k domovu. Přece jenom to nebylo za rohem a nechtěl jsem se vrátit za tmy, to by máma asi nepřežila.
Zpáteční cestu jsem zvolil přes Spálené Poříčí na Lnáře (moc pěkná cesta!), dále opět po dvacítce a domů jsem dorazil akorát na večeři.
V neděli jsem měl v plánu objet Slapy, Štěchovice a Vrané, ale u Milevska počasí řeklo ne, ještě že hned na kraji města je benzínka. Tam jsem tu nejhorší slotu, společně s několika dalšími jednostopými nešťastníky, zdárně přečkal, a ještě jsem si zblízka prohlédl nového Royal Enfielda.
Navštíveno tedy jen jediné vodní dílo České údolí, č. 28, ale hlavním bodem programu byl tentokrát nákup džín, takže mise opět splněna. Prohlídka dvou krásných motorek, které člověk nepotkává obden, byla už jen třešničkou na dortu...

Milan1963 (294) napsal 17.05.2021 v 19:19

• Nedělní výlet k Lužnici

Sobotní odpoledne bylo věnováno Vltavě, a protože nerad jezdím jen tak, rozhodl jsem se v neděli zjistit, jak je na tom Lužnice. Hned, jak jsem vyměnil dřevěný kolíček za ten správný šroubek (a preventivně zkontroloval

Vloženo: 27.09.2024
    Uskutečněno: 22.09.2024
  • Kolem Orlíku na Svatou Horu (i s drobnou závadou)

Letošní povodně naštěstí v jižních Čechách moc neřádily, ale vody v řekách bylo i tak víc než dost. Takže nápad na jeden z posledních hezkých zářijových dnů se nabízel, jet zkontrolovat stav vody v Orlické přehradě, stav

Vloženo: 22.09.2024
    Uskutečněno: 21.09.2024
  • Přehrady v Praze a okolí

Přehrady kolem Prahy jsem měl v plánu už delší dobu. Dokonce i trasu jsem měl uloženou. A v neděli 8. září, možná poslední hezký letní den, nastal čas ten plán uskutečnit. Začátek byl naplánovaný přes Blatnou, Březnic

Vloženo: 17.09.2024
    Uskutečněno: 08.09.2024