Honda CMX500 Rebel (2017)

Vlastník Pupi04
Vloženo 8.9.2017
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 26.07.2021, Uskutečněno: 23.07.2021, Zhlédnuto: 22x

V pátek po práci jsem přemýšlel nad tím, kam v sobotu vyrazím. Po chvíli přemýšlení jsem si vzpomněl na jednu reportáž v televizi. Hóodně mě zaujal kostel v Jindřichově Hradci. Bylo rozhodnuto. Říkal jsem si: v kolik hodin vstanu, jak dlouho bude trvat příprava na cestu, co si vezmu na sebe (kecám, to už přece vím ). Přitom všem přemýšlení mě bleskla hlavou myšlenka, proč vlastně nevyjet hned!
Rozhodnuto ...
Sbalení nutných věcí a na cestu jsem vyjel asi v půl sedmé večer. Pojedu, dokud bude vidět a pak se někde uložím ke spánku. Už za šera jsem zastavil "někde" v lese u Týna nad Vltavou a připravil se ke spánku.
Spal jsem jak miminko. Ráno jsem se pobalil a vyrazil k nejbližší benzínce na snídani.
Mým cílem byl hlavně kostel sv. Jana Křtitele a hlavně jeho velmi zajímavá výzdoba, který prý je z doby, kdy zde byl řád templářů. Do dnes nebyl zatím logicky vysvětlen význam kreseb, které jsou v portálech oken. Někdo kdysi řekl, že jednotlivé obrázky jsou vzorce DNA. Vysvětlení nechám na povolanějších.
Cestu zpět jsem jel zase jinudy a průběžně se zastavoval na zajímavých místech.
Dost povídání a zde něco málo fotek.

Hyacint (42) napsal 26.07.2021 v 20:01

Pěkný výlet a fotky. Kdy je to focený, že tam nejsou davy turistů.

1 reakce

Pupi04
Pupi04 26.07.2021 v 23:16

Tak je to focené v sobotu 24.7. asi kolem deváté, to za prvé. Za druhé: Prohlídka je placená. Ale i tak tam byla se mnou skupinka cca 10 lidí. Jinak po pravdě moc známé místo to není, tak asi proto.

• 2023 novoroční

Jako mnoho dalších (y) jsem dnes neodolal a sedl na moto ... Počasí jak vymalované, jasno a teplo. Co víc si přát na cestu :-DD okolo komína. Najeto cca 82 kilometrů, dost na to, aby si člověk provětral hlavu.https:/

Vloženo: 01.01.2023
    Uskutečněno: 01.01.2023
  • Říjnová vyjížďka

(..a snad ne letos poslední :-DD ) Dneska jsem určitě nebyl sám koho napadlo vzít z garáže svého "mazlíka" a vyjet ven provětrat si hlavu. Najeto cca 200 kilometrů za krásného odpoledne a v doprovodu kamaráda. Cestou js

Vloženo: 30.10.2022
    Uskutečněno: 30.10.2022
  • druhá cesta Českem

V sobotu dopoledne jsem vyrazil na cestu, kterou jsem si v týdnu naplánoval. Inspiraci jsem čerpal zde, na stránkách deníků ostatních motorkářů. Nějak jsem si body poskládal za sebou, ale tak, abych měl trasu bez zbytečn

Vloženo: 05.09.2022
    Uskutečněno: 03.09.2022