Honda CMX500 Rebel (2017)

Vlastník Pupi04
Vloženo 8.9.2017
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 09.08.2021, Uskutečněno: 07.08.2021, Stav tachometru: 21297 km, Zhlédnuto: 14x, Firma: https://www.bikerstyle.cz

Snad každý o tom slyšel, málo kdo to zažil...Tak 7. ročník byl ukončen. Výzva pro jezdce a jejich stroje se konal opět v obci Přestavlky 7.8.2021.
Akce, jako každý rok, skvělá. Dobrá organizace e-shopu BikerStyle a vše připraveno tak, jak má být. První účastníci výzvy se sjížděli již v pátek odpoledne. Toho jsem využil i já a tak kolem páté odpoledne jsem dorazil na místo. Postavit stan, dotankovat. Zbylý čas do večera jsem vyhlížel partu, se kterou jezdím ve skupině. Postupně přijeli všichni z různých koutů republiky. Tak to má být. Občertvení v párty stanu a debata o tom, co ostatní zažili za dobu, co jsme se neviděli . Sedělo se a povídalo se snad o všem. Večer hlavní organizátor řekl pár slov k zítřejší výzvě a pak se šlo spát (někdo samozřejmě ne hned).
V den vyjížďky se krásně vyčasilo a sluníčko nádherně svítilo. Na okruh se vyjíždí po skupinách s časovým odstupem, 15 minut před výjezdem každý účastník dostane orientační mapku, kde jsou průjezdní kontrolní body. Jelo se nádherně, v poklidu a v pohodě. Tento ročník se poprvé v tak velkém množství motorek (přes 300) a jezdců nestal žádný karambol. Tak to má být: Vždy kolama dolu . Po dojezdu trasy jsme se opět sešli ve stanu, občerstvili se po cestě. Začala hrát kapela, která nás přijela povzbudit po dlouhé cestě a hrála až do nočních hodin. Skvělý zážitek.
Na trase se objevilo několik málo objížděk a tak kilometrový nájezd se lišil. Za normálních okolností by okruh měřil 503,2 km. Vzhledem k místy prodlouženým objížďkám se najelo o trochu víc. Při vyhodnocení nájezdu se kolegině, jako i rok minulý, se svým nájezdem dostala v pořadí na třetí místo v ženách. Nehodnotil se čas průjezdu okruhu, ale počet kilometrů (jedná se orietační jízdu přes kontrolní body). Nájezdy kilometrů si lišily i díky proměřování tachometrů jednotlivých typů motorek. A tak se i stalo, že skupinky, které se držely pohromadě, měly různé nájezdy. Po vyhodnocení jsme dále debatovali o cestě a zážitcích při lahodném moku...
Ráno jsme se po snídani již individuálně připravovali na odjezd domů.
Tak zase příští rok na viděnou...
Celkem za víkend ujeto 1108 kilometrů.
(více fotek bez ladu a skladu je ZDE )

SlimM (48) napsal 16.08.2021 v 00:00

Paráda

• 2023 novoroční

Jako mnoho dalších (y) jsem dnes neodolal a sedl na moto ... Počasí jak vymalované, jasno a teplo. Co víc si přát na cestu :-DD okolo komína. Najeto cca 82 kilometrů, dost na to, aby si člověk provětral hlavu.https:/

Vloženo: 01.01.2023
    Uskutečněno: 01.01.2023
  • Říjnová vyjížďka

(..a snad ne letos poslední :-DD ) Dneska jsem určitě nebyl sám koho napadlo vzít z garáže svého "mazlíka" a vyjet ven provětrat si hlavu. Najeto cca 200 kilometrů za krásného odpoledne a v doprovodu kamaráda. Cestou js

Vloženo: 30.10.2022
    Uskutečněno: 30.10.2022
  • druhá cesta Českem

V sobotu dopoledne jsem vyrazil na cestu, kterou jsem si v týdnu naplánoval. Inspiraci jsem čerpal zde, na stránkách deníků ostatních motorkářů. Nějak jsem si body poskládal za sebou, ale tak, abych měl trasu bez zbytečn

Vloženo: 05.09.2022
    Uskutečněno: 03.09.2022