Yamaha TMAX (2001)

Vlastník Kočičinka
Vloženo 13.4.2021
Aktualizováno 19.1.2023

Vloženo: 09.11.2021, Uskutečněno: 09.11.2021, Zhlédnuto: 13x

Tak konečně je Maxik doma, špinavý, vybledlý, někomu bylo fuk že jsem požádala o zakrytí plachtou kterou byl na servis vybaven, naštěstí nepoškozen víc než jsem zvládla já.
Druhý mnou vybraný servis je pro mě famózní záležitost. Komunikace, díl za (no ani za) necelý týden, v pondělí dotaz, zda mohu přijet kouknout koncem týdne a dnes telefonát že je k dispozici a doveze mazlika domů.
Domluven servis na jaro, potřebuje ještě polečit pár drobností, úschova baterie, snad přežila předchozí nestarost přes tři měsíce, prostě ji nechal vybitou .
To i já jako baba vim ze to musím nechat sem tam nažrat
Co se bude léčit, motor, řemen, kabeláž, kontrola vidlí a říkal ještě něco, ale samým nadšením jsem to zapoměla.
Trochu zamrzelo že moje první výměna oleje přišla vniveč, ale lépe mít vše cajk, no ni.

puffybodie (392) napsal 10.11.2021 v 06:00

Tak to teda slusna anabaze. To chce nervy ze zeleza

1 reakce

Kočičinka
Kočičinka 10.11.2021 v 16:03

No prostě HURÁ je doma a příští sezona za dveřmi, třeba se potkáme

• Trip 2024 den desátý

Motodovolená skončila, přesun na Moravu byl rychlý a bezproblémový, vybrali jsme cestu a vyrazili s několika zastávkami cca 460km tj. druhý nejdelší přesun. Kempy opět plné, tak ubytování v Hlohovci klaplo a oslavily se

Vloženo: 30.06.2024
    Uskutečněno: 30.06.2024
  • Trip 2024 den osmý

Bled, nemám slov. Byl vybrán nejrychlejší přesun a ve Slovinsku že se poohlidneme po nějakých Passech. Nějaké je slabý výraz, okolo Bohinje jich je tolik že jsme v podstatě jezdili tam a zpátky křížem krážem až jsme si

Vloženo: 28.06.2024
    Uskutečněno: 28.06.2024
  • Trip 2024 den pátý

Díky vynechanému Stelviu jsme prodloužili pobyt u moře, ubytování bylo více než luxusní a užili jsme si tepla a koupání a vydali se ke Slovinsku, poslední zastávce na naší motodovolené.

Vloženo: 28.06.2024
    Uskutečněno: 28.06.2024