Moto Guzzi V7 Classic (2011)

Vlastník Metal_Heart
Vloženo 24.10.2020
Aktualizováno 18.1.2024

Vloženo: 20.04.2024, Uskutečněno: 20.04.2024, Stav tachometru: 32300 km, Zhlédnuto: 107x

Při poslední vyjížďce se mi začalo zdát, že se pravý přední blinkr nějak chvěje. Stačil potom letmý dotyk rukou, abych se přesvědčil, že se mi to nezdálo. Blinkr už byl načatý, to jsem věděl, a vibrace dílo postupně dokonaly.
Naštěstí se mi podařilo sehnat nové, originální blinkry s pružnou plastovou nožičkou, pro výměnu stačí sundat reflektor a rozplést klubko drátů pod ním. Samotné blinkry jsou uchycené poněkud nelogicky, jedním šroubkem mimo osu, ale co už.
Pak už jenom umýt světlo a štítek od much a všechno zase poskládat zpátky.
Tak snad už mám od uklepaných blinkrů klid...

elvis78 (152) napsal 20.04.2024 v 19:49

Asi bych se mrknul po nějakých retro v chine, stejně je to plast. Třeba do budoucna

• Motokurs Dlouhá Lhota

Letošní kurs se uskutečnil 22. 6., opět na letišti Dlouhá Lhota u Příbrami, opět pod vedením Mirka Lisého a Marka Fidrmuce, Vláďa Novotný tentokrát chyběl. O kursu samotném jsem se podrobněji rozepsal už před rokem, leto

Typ: Reportáž
    Vloženo: 18.07.2024
    Uskutečněno: 22.06.2024
  • Indian Riders Fest 2024

Když se v květnu se v Českých Budějovicích konala Beatová pumpa, a já měl "náhodou" poblíž nějakou práci, jako velký fanoušek Rádia Beat jsem si ji samozřejmě nenechal ujít. Nejen, že jsem si mohl nechat zahrát písničku,

Typ: Reportáž
    Vloženo: 01.07.2024
    Uskutečněno: 15.06.2024
  • Nová zadní guma

Na gumách Pirelli Sport Demon jsem odjezdil za dvě sezóny něco přes 12 000 km, a ta zadní už pomalu dospěla ke konci své pozemské pouti. A protože se osvědčila, objednal jsem si v Písku u pana Říhy zase tu samou. Dřív ne

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 24.06.2024