CFMOTO 700CL-X Adventure (2023)

Vlastník Bubak-z-Nemecka
Vloženo 3.6.2024
Aktualizováno 16.8.2024

Vloženo: 17.06.2024, Uskutečněno: 16.06.2024, Stav tachometru: 503 km, Zhlédnuto: 68x

V neděli jsem si odpoledne našel 2 hoďky na svezení. Původně jsem chtěl jen do Bruntále a zpátky. Ale čmelák jel jak z praku, tak mě to chytlo a přes Rýmařov jsem skončil až v Šumperku. Trochu jsem před Bruntálí zmoknul, ale pak už to bylo v pohodě. Čmelák se snaží, motor si sedá a uvolňuje se, spotřeba pomalu klesá a na podvozek není důvod sahat, na moji váhu je super, tak jak přišel z fabriky. Pirelli Scorpion STR jsou fajn SUV gumy, v náklonech na hraně hlásí limity včas jemným uklouzávávím - hele vole, vychladni a uber - abych si nerozbil hubu. Motorka se dá díky nízké váze i odšlápnout. Mno, zatáčky Ecce Homo - poserproužky? Nejsem srab, žádný nejsou, ale málem jsem si měnil trencle, to zase jo...

Bubak-z-Nemecka (13) napsal 17.06.2024 v 19:48

..no gumy, upřímě - tváří se ukrutně přísně, ale jsou maximálně na ty polňačky a šotolinky. Kdyby zapršelo, tak na blátě končí. Na silnici zase ale nehučí, pěkně vedou stopu a drží slušně v zatáčkách...

ndravec (32) napsal 17.06.2024 v 15:43+1

Pěkná motorka, pěkný gumy

elvis78 (178) napsal 17.06.2024 v 13:20+1

jsem si říkal, když mě bylo těch 38 a měl jsem čerstvej řidičák na Ačko, že musim sjet poserproužek a furt jsem na to koukal, ale pak jsem si říkal, proč? k čemu to je? Mám doma rodinu a poserproužek mi může políbit prdel za zhruba rok jsem ho sjel v Alpách a ani jsem o tom nevěděl nový gumy byly. Jenže já je sjíždím až do posmrti tak podle toho pak na konci životnosti jezdim ale samozřejmě rovně ne, ale kolínko také ne

• Návrat z ITT 2024

Mno, bylo to super. Od čtvrtka tedy celkem 1024 km za prodloužený víkend bez jediného problému (z Moravy na Šumavu a zpět včetně ITT v sobotu) a prdel mě taky nebolí... Dá se na tom cestovat? Dá. Jede to? No kua fest

Vloženo: 25.08.2024
    Uskutečněno: 25.08.2024
  • Vyrazil jsem vyčistit hlavu kolem ČR a budu na ITT 202

Mno, nakonec jsem se do těch 2 hipsterských kabelek na pár dní sbalil. Stan, spaní a všechno k tomu šlo pochopitelně do lodního vaku na sedlo za mě. Dneska příjemných skoro 300 kiláků do Jižních Čech. Zhruba půlka byla p

Vloženo: 21.08.2024
    Uskutečněno: 21.08.2024
    Tachometr: 1997km
  • Jak je to, kua, za ty prachy možný? 700 CL-X Adventure

Mám po montáži Power Kitu od Throttle Punks a reklamaci úniků vzduchu z předního kola – dostal jsem novou přední gumu. Tu původní ve fabrice při montáži skřípli a poničili. Chlapi v TOMICO mi to bleskurychle zařídili, ta

Vloženo: 18.08.2024
    Uskutečněno: 18.08.2024