Triumph Street Triple (2015)

Vlastník Blueskye
Vloženo 7.1.2022
Aktualizováno 10.1.2022

Vloženo: 24.06.2024, Uskutečněno: 22.06.2024, Stav tachometru: 44405 km, Zhlédnuto: 113x

Je červen, nejkrásnější období v roce a taky potřebuji dojezdit pneumatiky, tak výběr opět padne na jih, neb to mám blíž a je mi to tak nějak sympatičtější a mám to tam ráda. Výběr padl na Novohradské hory, je to už let, co jsme tam naposledy byli, vím, že tam rostlo mraky hub a tak nějak si dělám naděje, že to bude zas..
Najdu si body, které chci navštívit a nakonec je dobře , že nejedu v pátek neboť bych chytla dost velké bouřky co se přehnaly a ráno v sobotu už na oschlých silnicích vyrážím směr Weitra a přes super vyhlídku Mandelstein přijedu docela brzy na ubytko v Benešově nad Černou. Dám pauzu, zabydlím se a vyrážím "na houby" a na okružní jízdu na NH. Cíl je Pohoří na Šumavě s kostelem, pak zas kousek tím až nechutně upraveným rakouským pohraničím a přes vybydlenou ves Cetviny a její kostel (jediné co tam zbylo a je zrestaurováno) .. , tvrz Tichá - je dobré světlo na focení, jen škoda, že musím pořád vyndavat mobil z držáku navigace a taky se mi nechce pořád zastavovat, i tak mám mraky fotek a musím je pak protřídit a mazat. Houby se moc nekonaly, našla jsem jen 2 ks, ale na smaženici stačily. Druhý den ráno mám v plánu tvrz Žumberk a Cuknštejn, oboji splněno, dotankuji na MOL v Nových Hradech Verva100 (po minulé zkušenosti s nestartováním motorky), taky to mnohem líp jede, a pak už směr domů přes Třeboň a Kamenici nad Lipou, tam se stavím v důchoďáku za tetou a v 19 hod zajíždím do baráku, jdu se napást na třešně, co zrají na zahradě a jsem spokojená s výletem a vzpomínám co všechno jsem zase viděla a ukládám si to na hard disk v hlavě. Krásně to vyšlo.
Najeto necelých 500 km .

elvis78 (154) napsal 02.07.2024 v 22:23

moc pěkný

Milan1963 (283) napsal 25.06.2024 v 21:22

hezká trasa, v podstatě celou ji znám. Fotím fot'ákem, ten mám v kapse, což je asi rychlejší než mobilem - ten vůbec nevozím.

Hyacint (51) napsal 24.06.2024 v 19:39

Krásný fotky a místa.

ndravec (31) napsal 24.06.2024 v 13:24

Hezký fotky , přitom takových obayčejných věcí - objektů, teda pro nás, protože to je unás na každém rohu. Ten pes je dobrý koště v dobrým slova smyslu

1 reakce

Blueskye
Blueskye 25.06.2024 v 08:29

toho psa tam s sebou měli nějací Rakušáci-je to bearded kolie, taky jsme ji doma mívali, a tenhle byl hoodně kontaktní, tak je holt na fotce

• Rolava

Letos to docela hezky vyšlo s letními svátky, takže beru dovču a ve čtvrtek 4.7.2024 vyrážím směr západ. První zastávka (neplánovaná ) u u AIR Parku kdesi u Třemošné u Plzně, cestou do Plas. Tam se jedu mrknout jak pokro

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.07.2024
    Uskutečněno: 04.07.2024
  • Moldavsko až do Oděsy

Letošní 8 denní trip, cíl Moldavsko, Podněstří a nakonec Oděsa. Škoda, že nemám záznamové zařízení na přilbě, a tak nemám zdokumentované obrazy za jízdy, to by člověk pořád jen zastavoval. Moldavské hlavní město Kišině

Typ: Dovolená
    Vloženo: 20.05.2024
    Uskutečněno: 11.05.2024
  • Melk

Po podzimním výletu kdy jsem nestihla Melk a jeho klášter, je potřeba dluh vyrovnat, takže hurá, hlásí krásné počasí, jdu na to !! Mapy cz mě spolehlivě dovedly až na místo, jedu tam po pravé straně Dunaje, kochám se kr

Vloženo: 08.04.2024
    Uskutečněno: 07.04.2024