bmw_renocar_r_1300_gs_adv

Vloženo 13.4.2021
Aktualizováno 19.1.2023

Vloženo: 25.06.2024, Uskutečněno: 25.06.2024, Zhlédnuto: 148x

Den kdy jsme vyrazili, čtvrtek 20.6 cca 15:30
Vybavení, naložení a nadšení.
Zvolili jsme rychlo přesun po dálnici směr Pálava, nevěřila bych že u Hustopečí budu na suchu, náklad je pouhých 20kg navíc než vezu normálně tj. mých 70 kg
Večerní posezení s partou v kempu, ráno společné foto před nejdelší částí tripu. Přesun pod GG částečně po dálnici, zbytek okreskami. Malé extempore s pláštěnkou na bagl, ten vítr je fakt hravej. Naštěstí neulitla daleko.
Vybraný kemp dost dobrý s krásným výhledem směrem GG se spoustou sněhu. V noci slušný povichr ale zima nebyla, trochu sprchlo.
Než jsme dobalili a vyrazili bylo 8:30 cesta zhruba hodinu a už jsme stáli u mýtné brány.
Zážitek z cesty nahoru nepopsatelný, pro mě opravdu výkon zdolat vyhlídku po kostkách, nahoru pohoda, dolů už jsem musela přemýšlet kdy pustím brzdy ať na nich nestojím permanentně při tom sklonu. Vzhledem k tomu že jako jediná z party jedu skútrem tak si nemohu dovolit komfort brzdit motorem to jde jen s nižším sklonem. Kupodivu na to že tam bylo jen šest stupňů bylo fakt teplo, chladněji jen když jsme vyjeli dál.
Ráda bych to popsala líp ale tady mi fakt slova nestačí.
Dole v městečku pauza a přesun k dalšímu kempu pod následující bod zájmu.
Tam nás před koncem čekalo překvapení v podobě passa o kterém jsme neměli tušení, byť přibližná trasa se vytipovala předem.
Předpokládám že těm co to okolo Trenta mají projeto včetně Stelvia je povědomé, ostatní mohou zkusit.
Je tam nádherný výhled na Dolomity, passo Fondo.

elvis78 (164) napsal 26.06.2024 v 13:30

je to tam všade pěkné

Hyacint (52) napsal 25.06.2024 v 23:28

Pěkný.

Milan1963 (289) napsal 25.06.2024 v 21:20

• Pekelné doly, Ještěd, Hřensko, Prachovské skály

Tak mám za sebou čtyřdenní výlet s nájezdem cca 1000km. Výjezd z Ovy cca 5:30 tudíž brzké vstávání a dojezd na určené místo, kumpáni na to jak spěchali dojeli v šest, pokec ranní káva a cigareta odjezd pomalu v sedm, da

Vloženo: 30.07.2024
    Uskutečněno: 25.07.2024
  • Trip 2024 den desátý

Motodovolená skončila, přesun na Moravu byl rychlý a bezproblémový, vybrali jsme cestu a vyrazili s několika zastávkami cca 460km tj. druhý nejdelší přesun. Kempy opět plné, tak ubytování v Hlohovci klaplo a oslavily se

Vloženo: 30.06.2024
    Uskutečněno: 30.06.2024
  • Trip 2024 den osmý

Bled, nemám slov. Byl vybrán nejrychlejší přesun a ve Slovinsku že se poohlidneme po nějakých Passech. Nějaké je slabý výraz, okolo Bohinje jich je tolik že jsme v podstatě jezdili tam a zpátky křížem krážem až jsme si

Vloženo: 28.06.2024
    Uskutečněno: 28.06.2024