Honda NT1100 (2024)

Vlastník p33tt3p
Vloženo 30.3.2024
Aktualizováno 31.8.2024

Vloženo: 26.06.2024, Uskutečněno: 26.06.2024, Zhlédnuto: 47x

Konečne som sa dokopal k tomu, aby som nahodil niektoré veci, o ktorých som písal v základnom texte. Keďže PUIG plexi mi koliduje s blastrami, tak som zobral plexi od GIVI. Je totiž rovnako široké ako originál. Zvyšovače rajdov VOIGT a plexi PUIG momentálne fungujú ako lapače prachu. Zatiaľ sa ich nezbavujem, uvidíme časom. Ďalšia domontovaná vec je kus plastu z AliExpressu (honosne označený ako "deflektor"), ktorý má v rámci možností redukovať striekanie vody cez tunel popri prednej vidle. Na zahraničných fórach písali, že to spolu s predĺžením predného blatníka funguje. Jediný problém je, že Číňan pribalil krátku gumu, ktorá lemuje ten plast, takže tam chýbajú cca 3cm. Možno to ešte prerobím, ale momentálne sa mi s tým nechcelo babrať. Fotky sú v galérii.

• "Záhradka" na top box

Ďalšia serepetička nahodená. "Záhradka" na top box od Hepco & Becker. Je tam už od júla, ale nebol čas to sem dať. Svoj účel plní na 100%. Otestované s 60 litrovým vakom na tripe do Slovinska. Foto je v galérii.

Vloženo: 31.08.2024
    Uskutečněno: 31.08.2024
  • Držiak na kameru a na mobil

Nahodený držiak na kameru insta360 a držiak na mobil GIVI S958B. Fotky sú v galérii. Pokroku sa nedá odolávať donekonečna, takže sa pravdepodobne zaradím do armády blbečkov vešajúcich svoje videá z jázd okolo komína, na

Vloženo: 18.05.2024
    Uskutečněno: 18.05.2024
  • Doplnky

Ako som písal v mojom úvodnom texte, mám dokúpených ešte pár vecí, ktoré som zatiaľ ešte na motorku nenahodil, resp. nie som ešte celkom presvedčený o tom, či ich vôbec nahodím. To čo určite nahodím je kryt na priesto

Vloženo: 31.03.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024