BMW R 1200 GS Adventure (2008)

Vlastník hofi01
Vloženo 28.4.2015
Aktualizováno 15.7.2024

Vloženo: 30.06.2024, Uskutečněno: 30.06.2024, Stav tachometru: 131258 km, Zhlédnuto: 151x

Sobotní odpoledne, vedro na padnutí, je nám líto sedět celý den na gauči, s nechutí se oblékáme do motohadrů, ostatně takto je to pokaždé, když je vedro na padnutí.

Sedáme na motorky a vyrážíme. Díky tomu, že jsou u nás v okolí docela velké uzavírky a objížďky, tak volíme cestu parádními šotolinami. Ač se jedná o lehké cesty, přeci jen se člověk musí na motorce hýbat víc než na asfaltu. Po pár kilometrech dojíždíme tedy na zmrzlinu značně vyprahlí. Naštěstí borec, jemuž stánek patři, nám poskytuje pohárek džusu s vodou. Zmrzlinu si užíváme, dokonce se zde potkáváme s bratrancem a jeho ženou, které jsme dobré dva roky neviděli.

Zmrzlina nás osvěžila a tak si říkáme, že zkusíme ještě kousek šotolinek okolo baráku. Máme tam i krásný brod, ten příjemně osvěžil motorky, nám bohužel jen nohy. Po chvíli motání se po okolí jsme museli znovu sklouznout do Dačic a dát si na benzině studené pití. Pak už následovala cesta rovnou domů, opět šotolinami. Domů jsme dorazili zase úplně dehydrovaní.

Některé výlety nejsou o počtu kilometrů, ale o prožitku. Tato obyčejná cesta na zmrzku se tak vlastně stala neobyčejnou právě tím, co jsme si na těch pár kilometrech prožili. A o tom to je !

Milan1963 (283) napsal 04.07.2024 v 19:04

Hezké, nejen asfaltem je živ člověk. A motorka taky....

ndravec (31) napsal 01.07.2024 v 09:08

Ja jste starý tak jste bl..... a ještě se s tím chubit a zveřejňovat to, jak si jezdíte po lese a řekama ap. Od kdy je povoleno jezdit vodními toky na motorce nebo autem ? od kdy se jezdí na motorce po lese ?? Ta srnka, chudák z toho měla zřejmě šok. Je to její prostředí. vy máte jezdit po silnicích ! Měla vás vzít z boku a dát vám lekci ! Motorky patří na silnici. Je škoda, že mezi námi žijou takový sobci jako vy a nadřazujou vlastní zájmy nad vše ostatní všeobecně dané a někdy i zakázané. Tímhle bych se nechlubil ! měli byste dostat pořádnou pokutu pokud to nebyl povolený a určený okruh ?! Což asi nebyl ? Tak třeba příště !! Je mi z vás špatně a rozhodně tu nechci číst něco takového.

3 reakce

hofi01
hofi01 01.07.2024 v 11:07

Prosím tě, ty už mi tyhle bláboly píšeš asi u třetího příspěvku. Od kdy smí motorky, nebo motorová vozidla obecně, jezdit jen po silnicích ?! To je nějaký výplod tvojí myslí, nic jiného. My jezdíme normální polní cesty, které nejsou opatřeny žádným zákazem vjezdu. A představ si, že i asfaltové cesty, které ještě před pár desítkami let neexistovaly, občas vedou přes les. To samé je s tím brodem, nebyl most, jelo se brodem. A my máme štěstí, že jeden takový máme v našem okolí. To, že ty to jezdit nechceš, nebo neumíš, neznamená, že ostatní nesmí. Zvlášť když neděláme nic zakázaného.

elvis78 (152) napsal 30.06.2024 v 21:44

• 5.-6.7.2024 - BMW Motorrad Days 2024 - Garmisch-Partenk

Po dlouhých pěti letech pauzy se svátek milovníků motorek značky BMW vrátil zpět pod vrchol hory Zugspitze, do krásného prostředí Garmisch-Partenkirchenu. Dvouletou pauzu zařídil kovid, následující dva roky se vedení BMW

Typ: Sraz
    Vloženo: 07.07.2024
    Uskutečněno: 07.07.2024
  • 28.6.2024 - montáž LED světlometu

Asi před dvěma lety na dovolené na Balkáně se mi uvolnila žárovka v potkávacím světle, vyhnula se ke straně a než jsem si toho všiml, tak vypálila parabolu. Nedávno, cestou z Cestovaru, jsme si s kamarády vyměňovali

Vloženo: 28.06.2024
    Uskutečněno: 28.06.2024
  • 14.-16.6.2024 - 11. malé setkání cestovatelů - Chata Na

V pátek jsme vyrazili směrem na Rýmařov, byli jsme pozváni na Chatu Na Mlýně, kde proběhlo moje první veřejné vystoupení s přednáškou o cestě Křížem krážem Balkánem. Cestou jsme se ještě zastavili v Brně, aby jsme ok

Typ: Sraz
    Vloženo: 19.06.2024