Suzuki B-King (2008)

Vlastník Andrej
Vloženo 13.10.2018
Aktualizováno 31.3.2022

Motosraz Dolní Čermná 2024

Vloženo: 30.06.2024, Uskutečněno: 30.06.2024, Stav tachometru: 24000 km, Zhlédnuto: 92x

Horko jako kráva, na nebi ani mráček a tudle mi volá stryk Jeník jestli za ním nechci dojet do Dolní Čermné na sraz Co bych to byl za kamaráda, abych ho tam nechal samotného Po požehnání od přítelkyně mi trvalo asi tři minuty se sbalit, vytlačit b-kinga, naskočit a jet cestu jsem zvolil na Vítkov, Budišov nad Budišovkou, Rýmařov, Šumperk, červená Voda, Jablonné nad Orlicí a přesně po 221 km platím vstupné na srazu za 2 hod 46 to není špatný čas
Sraz to byl výborný, nic velkého, výborně nachystaný program, úžasní lidí a spousta srandy, dobré kapely, hezké a čisté chatky kde v podkroví bylo asi 60 stupňů
Po ranním budíčku v 5:30 kdy ještě nějací vytrvalci seděli pod stanem a vypadalo, že dnes domů určitě nepojedou, jsme osedlali ohnivé oře a v 6:30 kdy už teplota dosahovala pomalu ke 30 stupňům, jsme vyrazili směr Zábřeh, Mohelnice a rychlým přesunem po dálnici domů k bazénu.
Takže za mě úžasná akce, děkuji všem pořadatelům a příští rok se budu těšit

• Okruhové dny na SPZ 2024

Po domluvě s Michalem (CB 1300), Péťou ( tuono) a delfínem (CB 1000r), jsme vyrazili opět na okruhové dny si osvěžit, připomenout a někteří z nás naučit správné a hlavně bezpečné ostřejší ježdění, které k okruhu prostě p

Vloženo: 02.06.2024
    Uskutečněno: 02.06.2024
  • Velký servis

Jelikož se blížil termín na naše okruhové ježdění v Brně a b-king už měl kilometry na to aby preventivně navštívil pana doktora na velkou prohlídku, tak jsem navštívil toho nejpovolanějšího a to Jirku Nevluda z MotoRoad

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 23.05.2024
    Uskutečněno: 23.05.2024
  • Tour de Čechy

Takže! Jelikož nastal čas se jet vyřádit na okruh do Brna, mimochodem nejlepší zážitek v životě :-DD tak jsme to s Michalem (cb 1300) protáhli trošku oklikou domů B-) :-DD Popisovat všechno by zabralo na hodně dlouhé

Vloženo: 08.06.2022
    Uskutečněno: 08.06.2022