Moto Guzzi V7 Classic (2011)

Vlastník Metal_Heart
Vloženo 24.10.2020
Aktualizováno 18.1.2024

Vloženo: 01.07.2024, Uskutečněno: 15.06.2024, Stav tachometru: 33000 km, Zhlédnuto: 72x

Když se v květnu se v Českých Budějovicích konala Beatová pumpa, a já měl "náhodou" poblíž nějakou práci, jako velký fanoušek Rádia Beat jsem si ji samozřejmě nenechal ujít. Nejen, že jsem si mohl nechat zahrát písničku, taky jsem se musel postavit k mikrofonu a sám si ji uvést. Jako dárek jsem si odnesl triko, a taky dva volňásky na červnový motorkářský festival Indian Riders Fest, v ceně cca 1600 Kč za kus!
Akce se tento rok konala v Českých Budějovicích, od čtvrtka do neděle 13. - 16. června, a protože jsem nesehnal žádný onačejší doprovod, rozhodl jsem se vzít s sebou synka, aby pořád jenom necivěl do mobilu. Přestože lístky umožňovaly vstup po celou dobu trvání, přijeli jsme jenom na sobotu, a ještě ne na celou. Takže tenhle zápis neberte jako plnohodnotnou reportáž, ale spíš jako ochutnávku s několika fotečkami.
Hlavním bodem programu byla hromadná vyjížďka, které jsme se ovšem nezúčastnili, za prvé nemáme Indiána, a za druhé, v takovém balíku jet by mě ani nelákalo. A taky to neumím. Jinak ale bylo pořád na co koukat, krom vyšperkovaných motorek účastníků z různých koutů světa třeba na výstavu veteránů, různé stavby i přestavby, nebo závodní speciály "King of the baggers". Taky psychedelická show steampunkových strojů, kaskadérské vystoupení Martina Krátkého nebo "stěna smrti". A samozřejmě, nemohl chybět ani pestrý výběr jídla a pití. Večer pak přišly na řadu koncerty rockových kapel, to už jsme ale byli pryč.
Počasí taky vyšlo parádně, možná až moc, a místo hromadné vyjížďky jsme se svezli docela pěkně sami nejen cestou tam, ale díky uzavírkám, hlavně cestou zpátky. Příští ročník akce se má konat na Lipně, tak uvidíme, jestli budou na Beatu zase takhle štědří…

elvis78 (152) napsal 04.07.2024 v 13:13

Beat být dobrý
Pěkná akcička

spike-cz (140) napsal 01.07.2024 v 20:44

Paráda

• Motokurs Dlouhá Lhota

Letošní kurs se uskutečnil 22. 6., opět na letišti Dlouhá Lhota u Příbrami, opět pod vedením Mirka Lisého a Marka Fidrmuce, Vláďa Novotný tentokrát chyběl. O kursu samotném jsem se podrobněji rozepsal už před rokem, leto

Typ: Reportáž
    Vloženo: 18.07.2024
    Uskutečněno: 22.06.2024
  • Nová zadní guma

Na gumách Pirelli Sport Demon jsem odjezdil za dvě sezóny něco přes 12 000 km, a ta zadní už pomalu dospěla ke konci své pozemské pouti. A protože se osvědčila, objednal jsem si v Písku u pana Říhy zase tu samou. Dřív ne

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 24.06.2024
    Uskutečněno: 14.06.2024
  • Jarní Guzzi sraz - Slapy

Letošní jarní sraz příznivců Moto Guzzi se uskutečnil na Slapech, v Juniorcampu Nová Živohošť. S počasím jsem si tentokrát moc velkou hlavu nedělal, přece jenom to z Písku nemám tak daleko, a přihlásil jsem se už s předs

Typ: Sraz
    Vloženo: 19.06.2024