Kawasaki Versys 1000 (2019)

Vlastník ndravec
Vloženo 22.9.2023
Aktualizováno 22.9.2023

Vloženo: 07.07.2024, Uskutečněno: 09.06.2024, Stav tachometru: 48759 km, Zhlédnuto: 38x

Na severu Čech je stále co objevovat a je toho tu opravdu hodně. Navíc to nemám daleko, a tak vyrazit na odpoledne za nějakým cílem, který jsem v minulosti jen minul nebo jsem o něm ani nevěděl není problém. Tentokráte to byla vloni otevřená mini rozhledna na Spálově. Moc hezká. Ono nakonec mini, ale vylézt nahoru po příkrých žebřících resp. dolů je to horší, je docela sranda. Před zavíračkou jsem měl to štěstí dokonce posedět a pokecat s místním správcem. Pak už se cesta ubírala dále naplánovaným směrem a pomalu opět otáčející se k domovu.

Konečné kilometry: 48 759 km
Ujeté kilometry: 187,1 km
Kumulativní kilometry 2024: 3 781,8 km

Milan1963 (294) napsal 08.07.2024 v 10:32

Pěkný výlet.
Jen si říkám, když vidím ten displej, jak se v tom vyznáš.
Já jsem zvyklý na kulatý budík s ručičkovým tacho, otáčkoměr - a tot' vše...

1 reakce

ndravec
ndravec 14.07.2024 v 23:14

Úplně v pohodě. Na to si zvykneš. Dokonce to má ještě jeden jiný formát zobrazení, ale ten mi nevyhovuje. Jelikož jsem trochu slepý na dálku i nablízko potřebuji mít všechno větší a výrazné. Tak že pro mě ideální a dostačující : ) I jsem tento TNF dispaly na motorce chtěl což se mi splnilo.

• Návrat ze servisu - konečně

Po 14 dnech, kdy byla motorka v servisu a zrovna se první týden kryl s mojí dovolenou na horách a druhý bylo tak teplo, že se stejně jezdit nedalo tak to tolik nevadilo, jsem si jel konečně pro motorku do servisu. Celý p

Vloženo: 25.07.2024
    Uskutečněno: 22.07.2024
  • Odkládaný servis

Z důvodu výměny ložiska krku řízení už jezdím do servisu od téměř února kdy jsem tam poprvé volal kdy můžu přijet. Nejdřív to bylo kdykoli se mi to bude hodit, ale vzhledem k počasí se mi moc nechtělo. Potom jsem měl dan

Vloženo: 17.07.2024
    Uskutečněno: 09.07.2024
  • Cíl hospoda, pak na hřbitov a nakonec výročí

Cílem dnešní vyjížďky byl starý sklářský hřbitov v Kamenickém Šenově. Tyto místa na mě naštěstí nepůsobí žádným stísněným nebo sklíčeným nepříjemným pocitem asi proto, že na hřbitov chodím pravidelně již od útlého dětstv

Vloženo: 16.07.2024
    Uskutečněno: 08.07.2024