Yamaha YZF-R125 (2008)

Vlastník Numb220
Vloženo 29.9.2015
Aktualizováno 6.9.2016

První motorka, na naučení jedna z nej a každej si myslí že to je minimálně šestistovka

První dojmy - Yamaha mě dostala jak na první pohled, tak i první jízdou, paráda prostě

Sice mám řidičák A, ale chtěl jsem začít jak se řiká od píky, takže tahle motorka byla jasná volba, ještě jsem přemýšlel nad Ninjou 250, ale nakonec vyhrála Yamaha.

Najeto mám přes 3000km, klasika co každej píše, nejvíc zábavy je s ní na okrskách plnejch zatáček. Rovinky jsou nuda. Na rovinkách bych větší výkon uvítal, potřebujete někoho předjet kolem 90/100km a musíte si to trochu naplánovat, v zatáčkách mi ale výkon zatim stačí, mám ještě na čem pracovat, ale už pomalu koukám po něčem jinym Kličkování v Praze je paráda, motorka je hbitá, start je rychlejh a do ňákejch 80/90km má motorka hodně slušnou akceleraci. Spotřeba krásný cca 3litry

Po předchozím majiteli je lepená přední maska a pravý bok. Blatník je trochu odřenej a výfuk, prý vysoký obrubník , no co první motorka, tak s ňákym tim šrámem se počítá. Koupená při 40000km a motor krásně funguje a i zní (dokud neuslyšíte ňáký 6kilčo ), olej měněn po 3000km, nové přední destičky, přetěšnění předních vidlic a přes zimu plánuju vyměnit spz držák za sportovní, cnc páčky, větší vyčištění.

EDIT: Na prodej