Suzuki DR 400 (2003)

Vlastník PatriotWR
Vloženo 8.8.2006
Aktualizováno 7.3.2008

Je to moje druhé enduro po předchozí DR350.Oproti sérii má výfuk LeoVince,kit karburátoru Dynojet,nástavce řidítek a duralová řidítka TAG.Po dosud najetých 9.000km bez jakýhkoliv problémů, spokojenost.Je to univerzální stroj,ale na těžké terény vysoká hm

Cesty: Srazy žádné.Rok jsem ji používal na ježdění do práce,nyní s kamarády offroadové výlety do lesů nebo na MX trať.

Další info: V lednu jsem DR-Z ko po dlouhém rozmýšlení prodal apořídil Yamahu WR450F,ale budu vzpomínat jen v dobrém.Super stroj pro toho kdo nechce ostrého závoďáka,ale spolehlivé a nenáročné enduro,všem doporučuju!!!

LubinWR
LubinWR napsal 10.08.07 v 12:14

Ahoj Patriote, mohl bys mi poradit, jak jsi ji doladil, mám sérii a chtěl bych ji taky trochu pomoct k výkonu, přece jen to je dole mrtvý, ale je pravda, když za to v terénu vezmu, stačí to ažaž

PatriotWR
PatriotWR napsal 06.12.06 v 10:05

Má jen počítadlo do 99km.Jinak ostrá je ostrá,já zatím bohužel nevyužiji ani tu moji &quot;slabší&quot; verzi.<br />
Mě štve na verzi &quot;S&quot; jen plechová nádrž,naproti tomu &quot;E&quot; - čko zase není při manipulaci nebo zvedání ze země za co chytnout,protože nemá podsedlový rám protáhlý až pod zadní blatník,kdežto já mám.<br />
A štěrbinu v bočních plastech taky nemá,kdežto jiné endura ano.

TomaTy
TomaTy napsal 24.11.06 v 09:24

je to peknej stroj,ale asi bych bral vic tu ostrejsí verzi.... ani nevim proc,asi kvuli vykonu. Má ta ostra verze budíky??

PatriotWR
PatriotWR napsal 22.11.06 v 09:23

Zdar TomaTy.<br />
Na podzim 2004 jsem za ni dal 100.000.-<br />
Byla rok stará s najetýma 4.000km.Jinak výkon má 40k<br />
( 29.5KW ).Kolik jede nevím,já jel max. 145 dle rychloměru a na origo gumách,víc jsem si netroufl.<br />
A v sérii brala tak 4-5L,což byla nádhera.Teď po úpravách bohužel víc.

TomaTy
TomaTy napsal 21.11.06 v 13:54

cuzz mas to hezky....kolik si za ni daval??kolik ma KW v papirech?kolik jede a zere??napis dikys