Ducati Multistrada 1200S (2010)

Vlastník Poli6
Vloženo 30.11.2015
Aktualizováno 7.12.2015

Italská bestie která uhrane na první pohled a nechce mě ze sebe pustit ani na minutu

Motorka koupena od sovik (Čáslav-Nové Město) - Velmi solidní domluva a rychlé jednání! Tímto panu Sovovi děkuju a sna dmi bude dlouho sloužit =)

Ducati Multistrada 1200: S-ko je prostě lepší volba

První dojmy - Težko popsat tak dokonalý design společně s funkčností a pohodlím, spojené s parádním výkonec a skvělými jízdními vlastnostmi. Motorka mě upoutala na prvné pohled a věděl jse, že ji musím mít. Po delším hledání jsem narazil na tu pravou adeptku s dobrou výbavou a v krásném stavu a bylo jasno. Ted už jen čekáme na jaro, a mezitím proběhne pár úprav, jakožto odstranění Katu pro lepší výkon+zvuk, a nějaké další detaily, většinou pro zkrášlení

Motorku bych doporučil pro - pro někoho kdo chce cestovat, ale i si zablbnout na cestě, ale je potřeba mít něco už najeto. Motorka není moc pro malé lidi něbot je dost vysoká. Já mám 178cm a je mi tak akorát. Je to trošku kolos ale při jízdě to není absolutně znát.

Doplňky na motorce - zatím nic moc, ladák Termignoni, CNC páčky, pár carbonových dílů. Přibyde určitě LED zadní světlo s integrovanými blinkry, nějaké ty zlaté eloxované doplnky a asi menší přední plexi

na motorce mám zatím najeto opravdu málo (do 50ti km), ale projet dvouválce oproti minulému 4válci (FZ1 Fazer 2006) je daleko líbivější a příjemnější.
Neskutečně táhne od spodu, 1/2/3 a furt se staví na zadek což mě strašně baví, podvozek se zdá být luxusní,ale težko hodnotit zatím, na studené a mokré cestě pozná člověk houbelec.
Jak něco najedem na jaře tak si snad vzpomenu sem něco doplnit.
Posez na motorce mě strašně baví, je velice příjemný ale nechybí mu sportovní ráz.
Dobře široké sedlo řidiče a ktomu vyšší sedák spoplujezdce který vás nenehcá sklouznout při akceleraci dozadu se jeví příjemně, k tomu široké řidítka které motorce velmi sedí.
No už aby bylo teplo a mohl bych ji někam pořádně vytáhnout, protože postávání v garáži jí ani mě moc nesvědčí =D

4.12.2015
Tak máme za sebou prvních rychlejších 100km, a co dodat, motorka je prostě výborná, jede okamžitě od spodu, 1 2 3 a furt chce na zadní, což považuji za velmi dobrou vlastnost =D a to byla teplota sotva 10 stupňů.

Zatím jezdím (paradoxně v takovémto počasí) jen na režim sport, protože se přiznám, že nemám vůbec motorku z pohledu nastavení vůbec nastudovanou, ale to všechno přijde přes zimu=)

Oproti Fazeru je to pohodlná a daleko zábavnější motorka, na které je daleko hlubší požitek z jízdy, plus člověk na ná nahltá kvatna kilometrů, což je pro mě přesně to, co jsem hledal! Fun Factor motorce rozhodně nechybí, a věřím, že mě jen tak rychle bavit nepřestane,ale to vše se ukáže až na jaře. Takže nezbývá než jen počkat na jaro a mezitím si motorku hezky vyladit k obrazu svému. Už mám objednané nižší tmavé sportovní plexi, zadní LED světlo s integrovanými blinkry, zlatě eloxované expanzní nádobny, zlatě eloxovaný šroub zadního kola, zlaté pruhy na kola a bude toho asi ještě víc =)

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 20.07.17 v 23:49 10b.

kuplir
kuplir napsal 28.12.15 v 14:52 10b.

Krasavice také jsem o ni uvažoval ale pak jsem vzal s méně km ale stav je A1 dobrá volba

msmaso
msmaso napsal 07.12.15 v 16:12 10b.

Pecka taky bude.Už se na ni těším,
moc pěkná

saky
saky napsal 01.12.15 v 18:53 10b.

XLV
XLV napsal 30.11.15 v 22:07 10b.

Super