renocar_zari

Suzuki GSR 600 (2006)

Vlastník Psychoschiza
Vloženo 30.12.2015
Aktualizováno 17.9.2016

Moje první motorka, se kterou jsem maximálně spokojený.

Yamaha FZ6 N: Sedl jsem na Suzuki a byla to jasná volba.

První dojmy - Poté co jsem si udělal řidičák na motorku jsem si pořídil Suzuki GSR 600 a zatím bych určitě neměnil. Při první jízdě jsem zjistil, jak je lehce ovladatelná a klidná. Pomalu zjišťuji co vše je třeba ohledně údržby a servisu. Závěrem: padla mi nejen do ruky, ale moc se mi líbí její design.

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající motorkáře.

Tuto motorku jsem si vybral především kvůli designu. Samozřejmě i velikost a ovladatelnost pro mě hrála důležitou roli. Po přečtení recenzí a zkušeností ostatních motorkářů to byla jasná volba.
Mezi hlavní klady této motorky patří její lehká ovladatelnost a pohodlná jízda i díky tomu, že předešlý majitel vyměnil původní sedlo za gelové. Samozřejmě při vyšších rychlostech člověk cítí větší odpor vzduchu, ale kvalitní oblečení a především přilba tento hendikep z části maže.
Prozatím jsem s ní najel párset kilometrů. Poté co jsem vyměnil tovární výfuk za laděný (GPR) je to ještě větší požitek z jízdy. Zvuk je super, motor šlape jak hodinky a ovladatelnost je parádní. Se spotřebou motorky jsem maximálně spokojený a zatím jsem nezaznamenal žádnou poruchu.
Pro mě je to motorka na výlety "kolem komýna". Plánuji však vzít i ženu na nějaký ten výlet nebo sraz. Jestli pojedeme spolu bude nutné nejspíš pořídit ještě zadní kufr, jelikož tato motorka nemá žádný úložný prostor.

hOOrNeT
hOOrNeT napsal 30.12.15 v 20:20 10b.

Sůza je sázka na jistotu, měl jsem SVčko, ale nemohl jsem na suzuki říci křivého slova Moc se mi líbí ta propracovaná zadní kyvka, v porovnání s jinými naháči této kategorie je oproti jejich jeklům o dost napřed