Suzuki GSX-R 600 (2006)

Vlastník Reddave
Vloženo 12.1.2016
Aktualizováno 17.2.2020

Lehce ovladatelná,hravá motorka se kterou je kopec srandy...

První dojmy - První dojem...výtlem od ucha k uchu z toho,jak je motorka lehce ovladatelná.V nízkých otáčkách je to miloučký ňunínek a pak už to jede a je s tím fakt sranda.Překvapený jsem byl i z krásného zvuku i když tam je ještě stále originální výfuk.

Doplňky na motorce - Zatím jen závažíčka do řidítek,zadní rolny na kyvce od RD moto.Objednané už jsou krátké racing páčky,hliníkové víčko nádobky na brzd. kapalinu červený elox a víčko oleje také v červené.

Přemýšlel jsem o větším obsahu,ale na své stavávají SV650 pokořim kde koho na litru,proto má volba bylo GSX-R 600.Výkon 92KW je myslím dostačující a s motorkou je opravdu hodně srandy.Využívat ji budu i na dojíždění do práce,takže určitě využiju právě její lehkost..Překvapený jsem byl hlavně její příjemnou ovladatelností a krásným zvukem.Jizda je hladká a motorka vám odpustí sem tam nějakou tu chybu.Pravda,přiznám se,že na rozdíl od SV650 je motorka až příliš hodná,ale kdo jel na dvouhrnku L-twin,jistě ví o čem mluvím.

zain1
zain1 napsal 12.10.16 v 14:43 10b.

krásná mašina!

Hyundai
Hyundai napsal 24.02.16 v 17:33 10b.

Ahoj motorka je peknna At prinasi same hezke zazitky Jestli budes neco ptrebovat nebo se zeptat ozvi se Jinak na jare muzes s kamosema prijet vezmu vas pekelne doly.cz mej se 733 180 737 Jirka

Bothrops
Bothrops napsal 19.01.16 v 19:11 10b.

nejhezči model gsxr

Fringer
Fringer napsal 19.01.16 v 15:29 10b.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 19.01.16 v 13:33 10b.