KTM 990 Adventure R (2009)

Vlastník Taz-007
Vloženo 1.3.2016
Aktualizováno 17.1.2021

Vloženo: 24.08.2019, Uskutečněno: 24.08.2019, Zhlédnuto: 52x, Firma: Rockway

Se musím trochu pochlubit. Udělal jsem si předčasně vánoce. Díky Viktorovi Lacmanovi z Rockway jsem si pořídil kompletní sací systém Triple clamp air filter. Balíček sice došel už v úterý, ale páč nebyl čas, tak jsem musel počkat až do čtvrtka??. Montáž proběhla bez nějakých potíží, zvládl jsem to i bez instruktážního videa ??. Jen jsem to dělal až na večer, takže jsem to nechtěl tlačit na sílu a projížďku jsem odložil na druhý den. Při instalaci jsem nezapoměl hodit celý airbox na váhu. Ta mě ukázala 2,4kg a potom jsem tam dal nový vzduchový kit a to mě neukázalo nic ?? páč to ani nezmáčklo spínače na váze. (ten se zmáčkne působením až od půl kila). Takže během cca hoďky motorka shodila cca 2 kg ( kéžbych to taky tak uměl u sebe).
Bohužel vyjížďka proběhla až druhý den, ale taky na večer. I tak první poznatky jsou suběktivní, nicméně v pozitivním smyslu. Motor táhne plynuleji, manipulace na místě je o něco málo taky lepší. Největší změna nastala při zvukovém projevu. Když tomu otevřete je markantně slyšet jak ten motor natahuje do sebe přes filtr vzduch. Jestli kolem toho bude procházet malé dítě bude hrozit, že jej ta bestie nasaje ???
Toť zatím vše z mých prvních postřehů.
Ještě jednou díky Viktor Lacman za předčasné vánoce.

• Větší servis

Po návratu z Ukrajiny jsem si všiml, že mě prolínají přední tlumiče. Tak jsem motorku umyl, no ukrajinské blato teklo ze všech možných míst. :-D Sundal jsem přední kolo. Koukl na destičky - po smrti. Prohlídl jsem lož

Vloženo: 06.10.2018
    Uskutečněno: 06.10.2018
  • Chladící kapalina

Tak jsem preventivně vyměnil chladící kapalinu. A u toho jsem zjistil, že jsem někde potratil jeden vymezovaci šroub u dorazu řízení. Ještě jsem si vytunil schránku mezi nádržema. Jde sundat povolením jen jednoho šroubu.

Typ: Oprava
    Vloženo: 27.08.2018
    Uskutečněno: 27.08.2018
  • Venčení 21.1. 2018

Prostě jsem to nevydržel a vyjel. Nebyla to chyba, bylo to krásný.

Vloženo: 21.01.2018
    Uskutečněno: 21.01.2018