Yamaha FZ6 N (2004)

Vlastník Loky88
Vloženo 5.4.2016
Aktualizováno 5.4.2016

Športová turistika ako vyšitá, krásny nadčasový dizajn, dostatočný výkon, vysoká spolahlivosť

Suzuki GSR 600: prilis mala, vacsi vyber bol na FZ6

První dojmy - Moto je priateľská k začiatočníkovi, má dostatočný výkon, veľmi prijemný až vzpriamený posed kľudne aj na dlhšie cesty , no popri tom nezaostáva za superšportovými motorkami svojou veľkou ovladateľnosťou, jediný nedostatok je že na nej dosť fúka ale je to normálne kedže je to naked.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodná pre začiatočníka ale aj ako prechod z menšej kubatúry, aj ostrielaný jazdec si s ňou určite užije.

Doplňky na motorce - doplnky ešte niesú ale su objednané padáky a výfuk MIVV carbon oval

FZ6 som si vybral na základe odporúčaní , jednoduchosť , ovládateľnosť, spoľahlivosť, jazda je veľmi príjemná, motor má dostatočný výkon, brzdy sú veľmi ostré aj bez pancierových hadíc. S podvozkom som sa ešte nehral ale mám to v pláne v najbližšej dobe, chcel by som ho nastaviť na makkšie. Jazda so spolujazdcom nieje žiadnou prekážkou no mal som problém že sa mi pri brzdení sa zošúchaval na moje miesto (asi mám malý zadok :D ). Úložný priestor je dosť malý no lekárničku som tam natlačil ale nič iné sa tam už nevojde čo ani nieje za potreby. Spotrebu som nejak nesledoval ani ma to nejak nezaujíma jazdím predsa hlavne pre radosť. Servis je OK vzhľadom na to že som ešte nič nemenil okrem bežných vecí ako reťazovú sadu, olej , flitre atd... bežné veci.