Kawasaki VN 900 Custom (2009)

Vlastník Ripp
Vloženo 27.4.2016
Aktualizováno 20.2.2022

Svižný a ovladatelný chopper se super zvukem.

Suzuki M 800 Intruder: Dle recenzí jsem se nakonec rozhodl pro Kawu

První dojmy - Padla mi do ruky hned při druhé jízdě, tedy cestou domů od prodejce. Oproti mému předchozímu Marauderovi, je svižnější, rychlejší, výkonnější a celkově je znát, že novější. Hodně si nechá líbit. Zatím mám najeto jen pár kilometrů (není počasí), ale hodně se těším na další.

Doplňky na motorce - Zatím jen rolka a zítra dorazí brašny s podpěrami.

Nakonec jsem se rozhodoval mezi M800 a Customem. Upřímně jsem se na M800vku ani nedostal. Vulcan mě chytil na první pohled až na barvu, ale i ta se mi začíná líbit (přesto uvažuji o černé, časem). Zatím moje druhé moto a rozdíl v roku výrobu 11 lt, takže je asi zbytečné popisovat, že oproti Marauderu (1998) je ve všem lepší. Ovladatelnost, rychlost, brzdy, prostě je znát ten věkový rozdíl a samozřejmě i rozdíl v najetých km (7000 km oproti 40 000 km na Marauderovi).

Zatím jsem toho moc nenajel, takže další info snad časem.

OHO
OHO napsal 17.01.17 v 14:36 10b.

Pěkný kousek. Barva je taky pěkná a motorka se tím liší od ostatních kusů (většinou černá).Přeji hodně šťastných km.
Dávám 10b.

Ripp
Ripp napsal 28.04.16 v 20:54

Díky chlapi...

fery251
fery251 napsal 28.04.16 v 18:12 10b.

Krásnej stroj, vynikající volba... A barvu neměň, černou má každej... neboj se být svůj. Já měl kdysi bílou 1500 a na srazech byla vždy nej...

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 28.04.16 v 09:47 10b.

Pekelně krásný stroj gratulejšn.

žižala.
žižala. napsal 28.04.16 v 09:38 10b.

Supr stroj.