Triumph Speed Triple (2002)

Vlastník šlosi-cat
Vloženo 5.5.2016
Aktualizováno 5.5.2016

Tříválcovej anglán,kterej je jako droga. Jízda na něm je plná emocí. Krouťák,zvuk,ovladatelnost... Prostě jeden velkej orgasmus.

První dojmy - První dojmy - huba od ucha k uchu. Co se mi líbí? Všechno. Co se mi nelíbí - že nemám moc času na ježdění.

Motorku bych doporučil pro - Speeda doporučuji všem, co chcou sportovního naháče s přijemným posezem a co chcou zažít plno emocí. Ale ty zažijete na spoustě motorek. Každej si většinou vychvaluje tu svou aktuální motorku.

Doplňky na motorce - Motka je dovoz od Talošů a je tam laďák ZARD, "zubaté" přední kotouče a zrcátka v řidítkách.

Moje třetí motorka v pořadí. Teda vlastně čtvrtá,když počítám Fichtla v mládí.
Thundercat byl skvělej,ale ne zas tak,jako Speed. Ale jsou to jiné stroje. Inazuma - to se nedá porovnat,jelikož by to nebyly ani jabka s hruškama,ale spíše jak porovnávat jabka s květákem .
Speeda jsem kupoval před rokem v květnu, jen jsem ho nějak zapomněl přidat sem.
Zátah Speeda je skvělej od spodku až nahoru. Brzdy jsou taky super. Jsou na něm teda jiný kotouče,tak nevím,jak to brzdí v originánu. Zvuk s otevřeným výfukem ZARD je lahoda pro moje ušiska.
Speed je dobře ovladatelnej a připadá mi takovej hodnej,nezáludnej. Když ale vezmu pořadně za heft, jsem rád, že je za mnou vyvýšené sedlo spolujezdce, jinak by mi ujel pod prdelí. To je samozřejmě trochu přehnané,ale chtěl jsem tím říct, že to prostě jede, jak sviňa.
Co se pohodlí spolujezdce týká,není to asi žádná hitparáda. Manželka se mnou jela párkrát a už po půl hodině ji bolela prdel. Ale motorka je stejně pro jednoho a spolujezdec jen vyjímečně .
Spotřebu odhaduji tak kolem 7 litrů při normální jízdě. Ale je to jen odhad a je mi to celkem jedno.
Jsem s mašinou maximálně spokojen a doporučuju

Brumbaal
Brumbaal napsal 27.08.18 v 20:22 10b.

jako bych to napsal já

standamz
standamz napsal 28.01.17 v 18:43 10b.

Parádní bike!!! Také jsem pokukoval po 955 a nakonec koupil ještě většího veterána T509 a jsem též nadšen!

šlosi-cat
šlosi-cat napsal 12.09.16 v 18:45

No to jistě nepřehlédnu . Vždy, když se s nějakým Speedem potkám, tak mi srdce zaplesá
Ale 955 jsem ještě na cestě nepotkal. Vždy novější. Tak jak se potkáme, tak brzdíme a pokec .

LukšaRR
LukšaRR napsal 12.09.16 v 15:49

Jj, ladak tam mas solidni urcite tam u vas nekde, vsak se neboj, zeleneho konkurenta neprehlednes

šlosi-cat
šlosi-cat napsal 08.09.16 v 16:52

LukšaRR ... A ten zvuk . Bez homo vložky je to hukot... Je to Italskej ZARD.
Kde jsme se mohli potkat? Nejezdíš do Jeseníků - na Skřítek? Já do vašeho kraje vůbec. Když tak někde k Opavě.