Suzuki SV 650 (1999)

Vlastník poldaFZR
Vloženo 30.6.2016
Aktualizováno 24.4.2019

Je to V2 co víc psát vše o tehle motorce bylo už řečeno i na originál výfuk to má krásnej zvuk i když později určitě dáme Ixil :)

První dojmy - Moto jsem koupil s měsiční technickou bylo na ní celkem dost práce vlastně sem se pořádně ani neprojel. 1) nebyl čas 2) sem se v ní pořád hrabal

Doplňky na motorce - budíky koso,mini voltmetr

Moto už vypadá k světu už jen technická což by měla být jen formalita a hurá na cesty.
Motorka byla kompletně rozebraná co šlo se vyměnilo od před,před majitele byla lehce zbastlené pán si asi užíval tak se muselo dát vše jak patří aby mě někde na cestě něčekalo překvápko začlo se elektrikou a končilo u rozebraní tlumiču.
Zatím toho není co moc psát po najetí nějakých těch km přibude pár řádku.

Tak STK uspěsně absolvována bez ztráty hvězdičky.. bylo pěkně počasi Já volno tak proč toho nevyužít najeto cca 300km štastnej jak blecha motorka si krásně předla a já si jizdu neskutečně užil po skoro roku a půl absence sem jezdil jak utrženej ze řetězu,jo na dvouválcové motory nedám dopustit nádhernej zvuk i s origo výfukem u 650 dostačujicí výkon na spotřebu sem se dostal někam na 5,5L a to sem ji nešetřil takže si myslím že spokojenost. :)

poldaFZR napsal 22.02.17 v 16:20

Diky něco málo jsem ti poslal do zpráv.

PBV500
PBV500 napsal 21.02.17 v 21:22

moc pekné, V je prostě zábava, mam prosbu o bližší info k budíkům, hledám alternativu na ten samý rok 99.
díky

poldaFZR napsal 26.07.16 v 17:18

Asi bych to nikdo neřekl ,ale i originál výfuk má krásnej zvuk a když se vytočí do otáček si ho tam asi chvilku nechám

Mann
Mann napsal 23.07.16 v 17:53 10b.

SV stojí za hřích už jenom kvůli tomu zvuku linoucímu se z laufu

poldaFZR napsal 20.07.16 v 18:26

Díky snažím se když mi čas a finance dovolí