Babetta Stella 50 (1994)

Vlastník NXram
Vloženo 21.10.2016
Aktualizováno 21.10.2016

Stella je fakt povedené vozítko a o proti klasické babetě vypadá skvěle, takovej naked scooter ))

První dojmy - První dojmy jsou takové, že se vracím do svých dětských let, kdy jsem ji jako kluk sedlal, vlastně kvůli tomu jsem ji koupil. Manželka se mě již odevzdaně ptala, proč to kupuju, tak říkám, počkej až se svezeš a uvidíš !-)

Motorku bych doporučil pro - Asi pro toho kdo ji chce, nebo pro děti lepší než čína či nějaký skůtr ...

Doplňky na motorce - Vůbec nic a to je dobře !

Po Stelle jsem dlouho pokukoval, zdůvodňoval sám sobě, proč ji potřebuji zase mít a na konec se jedna naskytla a k tomu v originál stavu s cca 2.200 km, s manuálem, serviskou bez záznamu a hlavně kartičkou. Je to klasická babeta 49ccm, dvourychlostní, malinká, neorezlá, nezničená a už na vždy moje. Jasně bude chtít trochu lásky, jinak to ani neumím, ale spíše údržba než oprava. Jsem zvědavý co na to řeknou moji kluci, koupil jsem to taky kvůli nim...
Motorka se cítí nejlépe u mě v garáži, ale upřímně je to městské přibližovadlo.
Určitě na sebe na náměstí strhnu více pozornosti než na Vmaxu ))
Jako kluci jsme odmontovali koncovku, uřízli zadní plastový blatník, zkoušeli jezdit po zadním, trocha terénu, bylo to skvěklé ... a hlavně, nikdy to nepřestalo jet !!!
,ten motor je prostě skvělej.

stella
stella napsal 22.09.17 v 05:20 10b.

Nádherná tiež mám podobnú. Je to proste stroj.😎

-MP-
-MP- napsal 22.10.16 v 21:59 10b.

Taky takovou mám , Koupil jsem ji za pětikilo s najetýma 1200 kilákama v naprosto původním stavu ... vlastně jsem ji ani nechtěl , a dnes jsem rád že jsem to pětikilo neprolil hrdlem nebo jinak .
Teď ji nechávám pro dceru .

Vodouch10
Vodouch10 napsal 21.10.16 v 10:45 10b.

Taky jsem ji kdysi měl a na chvíli jí pořídil kvůli dětem. Na první obeznámení s kroucením plynem je její velkou výhodou automat a malá váha. Přitom se na ní sedí celkem normálně. Tak ať slouží !