Hyosung GT 125 Comet (2004)

Vlastník KubajzCZ
Vloženo 14.12.2016
Aktualizováno 14.12.2016

Je to motorka, která je super pro začátečníky a perfektně jsem se na ní naučil jezdit. A perfektně se hodí pokud chcete po téhle nějakou větší či silnější,

První dojmy - Motorka padla do ruky hned po opravách. Byl jsem vyjukanej, že budu mít motorku a hodně jsem prodejci věřil a to byla chyba. Měl jsem velké oči, ale motorku jsem doopravdy chtěl a nakonec na ní dal zpravit asi všechno co šlo a teď jezdí fantasticky.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky a mírně pokročilé.

Najeto na této motorce něco kolem 4 000 km. Jsem s ní velice spokojen nikdy mi nikde nenechala. Jízda je velice svižná, Jakmile se zahřeje jede jako fík. Motor úplně bezva. Spolujezdkyně sedí perfektně a vidí nademnou, takže kdykoliv cokoliv přehlédnu tak mne hned varuje. Spotřeba je kolem 3-4 litrů. Servisovat jsem jí dával pouze do Q-Service Horní Bříza. Ovšem to teď změním, protože to bylo zde velice drahé. Do terénu určitě není je to na silnici a perfektně sedí,

Máca120406
Máca120406 napsal 04.01.18 v 11:13

Zdravím tě
Taky teď uvažuju nad koupí Hyosunga. Poradíš mi prosím na co si dát pozor? Jestli je tam něco ce hodně odchází nebo tak něco.
Díky za odpověd
Máca

ST-M
ST-M napsal 15.12.16 v 11:02

Vida, jak motorka od (u nás) podceňované značky umí udělat radost

Mám 650 a taky spokojen...

Babicka33
Babicka33 napsal 14.12.16 v 17:59 10b.

Super . 10 bodů za wifinu