renocar_zari

Harley Davidson FXDB Dyna Street Bob (2006)

Vlastník Radim_MT03
Vloženo 4.3.2017
Aktualizováno 4.4.2020

Vysnene HD po XVS 650 jsem konecne doma.

První dojmy - Prvni jizda byla nepopsatelna.Trochu obavy co to mam pod zadkem, ale byla na me hodna. Skvele ovladatelna ...jak se tu dava pravej blinkr ?

Neutral a mas pocit ze ti to vymlati zuby.
Jedna... rana jak svina.
Pak uz jen letis.
Jizda je fakt super, klidny pojezd s lehkou ovladatelnosti ani nevis ze mas pod sebou skoro 300kg.
S bocnima kuframa mam konecne kam dat nezbytne drobnosti.Sundavaci sedadlo spolujezdce na nosici je super vychytavka, ktera udela behem okamziku bobbrika s nahatym blatnikem.
Jelikoz jsem presedlal z Dragstara 650 tak hodnoceni vykonu neni objektivni.Tahne to od spodu a zatim nevim az kam.
Vibrace motoru bez vyvazovaku jsou po nastartovani neskutecne.Me se to libi, ale kluci se mi za vibrator smejou .Po zarazeni vsechno zmizi a jizda je hladka, svizna a se zminenou ovladatelnosti je fakt zazitek, kterej bych nemenil.
Obsah 1450 je pro me naprosto dostacujici, spotrebu jsem zatim nesledoval a je mi vlastne i jedno.
Razeni OK jen kombinace predkopu a me vysky 170cm je trochu na hrane.
6-ti kvalt jsem jeste nemel moc sanci vyzkouset.
Origo vyfuky uklizeny v krabici a nasazeny ladaky od HD.Konecne odpovidajici zvuk s originalama to je fakt trapny.

H.O.G.
H.O.G. napsal 19.03.17 v 12:26

Dobrá volba ...

Woodie
Woodie napsal 12.03.17 v 18:10

Toto nie je Chopper to je motorka...Ale ináč pekná...Nech ti slúži...

greydog
greydog napsal 10.03.17 v 17:32 10b.

PSanec
PSanec napsal 05.03.17 v 15:31 10b.

Vítám tě v klubu HD.Moc pěknej kus železa.Ať ti dobře slouží a dělá radost.Pamatuj všichni dělají motorky,jen HD dělá motocykly.

mirocz
mirocz napsal 05.03.17 v 07:48 10b.

Krásná klasika, takových už moc neuvidíme. Mnoho najetých km a pohody.