Kawasaki Z 750 (2006)

Vlastník Mr.Palda
Vloženo 18.3.2017
Aktualizováno 19.3.2017

Když jsem se poohlížel po další motorce (pač Savina byla plánovaná pro přítelkyni) tak jsem si říkal, že bych si mohl sehnat nějakou lehkou v celku výkonnou motorku na blbnutí (jízda po zdaním atd.) Byla to moje první stříkačka.

První dojmy - Tak motorka se i docela hodí k původnímu plánu, ale tak nějak jsem zjistil, že na to úplně nemám odvahu abych svoji motorku za těžce vydělané prachy rozbil při prvním pokusu jízdou po zadním. Nicméně jsem se po pár jízdách přestal bát a už jsem to zkoušel. Většinu váhy nesou ruce, ale za to byla perfektně ovladatelná jak jízda na kole a navíc pro mě parádní vzhled.

Takže motor stříkačka s mechanickým sytičem, ano s mechanickým sytičem, který se má používat, když teplota klesne pod 10 stupňů. Motor byl parádní, ale trošku mi vadili ty plastové kryty na trubkovém rámu, no jen mě tohle malinko zklamalo, ale nic strašného. Každopádně motor fantastický, ale převodovka se mi zdála taková nedořešená, respektive při řazení to bylo docela hlučný, ale je možný, že to bylo jen daným kusem. Brzdy v celku ušli, měl jsem tam pancéřové hadice a nepoznal jsem že by to nestačilo...a hrozně mě bavilo dojíždět na semafory a kruháče s bloklým zadním kolem. Dobře se s motorkou manipulovalo, ale delší jízdy byli náročný hlavně s spolujezdcem, pro kterého to zrovna nebyla pohodlná motorka, ale tak je jasné, že tohle má sloužit spíše jako nouzově. Motorka je to za ty prachy co nabídne výborná.