Suzuki GSX-R 600 (2010)

Vlastník Lukyn78
Vloženo 11.5.2017
Aktualizováno 1.7.2017

Můj první supersport.Vždycky jsem ji chtěl.

Motorka koupena od FIRMA:RV moto (Klabava) - Od firmy RV moto jsem nyni koupil už druhý stroj a maximální spokojenost,pokaždé mi je přivezl zdarma až do garáže,pokud někdy budu chtít litra,tak zase od nich,Roman je prima chlap a se vším poradi. 👍

Kawasaki Ninja 300: Líbí se mi,je krásná,ale gsxr 600 v bílo modré...nebylo co řešit

První dojmy - První dojmy byly takové,že jsem se na ní bál sednout,ale po pár kilometrech to přešlo.Vyhovuje mi po všech stránkách,až na ten seriový výfuk,snad ho časem vyměním za něco lepšího.

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoliv kdo má rozum na správném místě

Doplňky na motorce - Zatím jen nové lámací páčky,polep nádrže,brýlý,štelovací "udělátka"😆 na tlumiče,
Stompgripy a časem snad bude nový lauf,padáky,padáky do osy kol a nové barevnější gripy.Jinak asi nic,líbí se mi tak jak je,je prostě nádherná na pohled.

Gsx r 600 byl můj sen odjakživa.
Máme spolu zatím najeto jen pár kilometrů cca 500.
Stále se seznamujeme.Nejdelší trasa v kuse byla zatím 100km a uplne v pohode,dalo by se jet i dal.Je to moc pohodlná šestka,pro batůžka už ale moc ne.Po pár kilometrach bych celkem rozlámanej 😂.Úložný prostor tak akorát na lékárničku a peněženku,ale i tak dobrý.
Po dalších zkušenostech a najetých kilometrech,napíšu víc.

libac22
libac22 napsal 25.05.17 v 15:53 10b.

Perfektní jasnejch 10

Klapoš
Klapoš napsal 18.05.17 v 12:27 8b.

pěkná

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 18.05.17 v 07:21 10b.

Lukyn78
Lukyn78 napsal 12.05.17 v 22:10

Děkuju za pěkné komentáře 👍
Musigo,ty mě potkáváš?Musím se podívat co máš za mašinu,abych věděl,že tě taky potkám 😉 a řádně pozdravil 😉

StiefTomas
StiefTomas napsal 12.05.17 v 20:59 10b.

Kásná mašina... tyhle válečný origo barvy tomu hodně sluší... Ty doplňky jsou pěkně sladěný... Máš to za jasných 10b.